Epizódy(250)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
Annette Schreiber
Najlepšie seriály:
Rozmary lásky (1995) (seriál)
Helena a její chlapci (1992) (seriál)
Jackie Hardt
Najlepšie seriály:
Správna dvojka (1994) (seriál)
HeliCops - Tím AK 1 (1998) (seriál)
Mareike Fell
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Florentine Lahme
Najlepšie seriály:
Stav beztíže (2009) (seriál)
Bez hraníc (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Xenia Seeberg
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ivonne Schönherr
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Ludwig Schütze
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Broder B. Hendrix
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Mallorca (1999) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Jo Weil
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z., rozprávač
Miesto činu (1970) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
George Inci
Najlepšie seriály:
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Markus Eberl
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Jessica Franz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vtierka Castle (2009) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Enie van de Meiklokjes
Východné Nemecko
Ingo Schmoll
Západné Nemecko
Katja Frenzel-Röhl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Ulrich Schmissat
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Franziska Grasshoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Erwin Geisler
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kerstin Gähte
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Angelika Steinborn
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)