Slayers - Lina, postrach banditů

• Japonsko Slayers (viac)
Japonsko, (1995–2009), 43 h 20 min (Minutáž: 25 min)

Predloha:

Hadžime Kanzaka (kniha)

Megumi Hajašibara, Jasunori Macumoto, Bin Šimada, Takehito Kojasu, Džúróta Kosugi, Hiroši Janaka, Daisuke Góri, Masato Hirano, Minoru Inaba (viac)

The Slayers je japonský akčný komediálny seriál, ktorý rozpráva príbeh putujúcej čarodejnice a lovkyne banditov, mladej Liny Inverse, a jej partnera, šermiara Gourryho Gabrieva. Dvojica musí bojovať proti temnému pánovi a jeho sluhovi. Na svojich cestách stretávajú nielen spojencov, ale aj nepriateľov. (Carol Pifková)

Recenzie používateľa Losik k tomuto seriálu (3)

Slayers - Lina, postrach banditů (1995)

Jeden z mých nejoblíbenějších komediálních seriálů, navíc s fantasy námětem. O příběh tu zas tolik nejde, ale není vůbec špatný. Většina dílu si drží svoji úroveň a existuje tu i pár vážnějších dílů, které vůbec nejsou špatné. Základem celé party dobrodruhů je Lina, mladá čarodějkam která je velmi popudlivá, chamtivá a vysazená na své malé poprsí. Dalším členem je Gaury, zdatný šermíř, který je tak trochu hloupý:), ale když v nějakých dílech o něco šlo tak to byla moje nejoblíbenější postava. Amelia je nejmladším členem zato velmi zajímavým, je spravedlivostí úplně prolezlá a i úplně bláznivá. Pak je tu Zelgadis, člověk a z jedné třetiny troll, který se snaží stát celým člověkem. Posledním je Sylphiel, ale ta se v moc dílech neobjevila a ani to moc nevadilo. Celý seriál je plný vtipu a gigantických soubojů. Všem doporučuji a nenechte se odradit tolika díly. 95% ()

Slayers Next (1996) (S02)

Druhá řada Slayers je dokonce o třídu lepší než první série! Vpitpnější, napínavější a i trochu romatiky nakonec:). Příběh pozvedly hlavně nové vedlejší postavy. Jinak platí to samé co pro první sérii. ()

Slayers Try (1997) (S03)

Třetí série je o chloupek horší než Slyers Next, ale jinak se nese ve stejném duchu. Pro fanoušky povinnost, pro ostatní povinnost shlédnout první řadu. ()