Příběh o křesťanské dívce Natalie, která se chce stát hvězdou. V jejím rodném městečku se může účastnit pouze Miss Tacuarembó a vyhrát tak cestu do Buenos Aires. Je to její šance jak se dostat z tohoto malého městečka na severu Uruguaye. V dospělosti ale pracuje daleko od svých minulých představ. Vše se změní, kdy reality show Todo por un sueño slibuje splnění snů Natalie. Tato hudební komedie plná fantazie byla natočena podle novely Daniho Umpiho, zrežírovaná Martínem Sastrem. (Jamal)

matthew.17

Film má atmosféru, je prepracovaný do detailu, piesne sú nádherné, Natálka okúzlujúca ako vždy a opäť nám raz predviedla ďalší úžasný "kostým" a to postavu Candidy ktorú zvládla bravúrne. 5*, piata za What a Feeling z Flashdance ;) ()

Michelle8

Mnohem víc se mi s Natalií líbila Cleopatra. Tenhle film měl docela zajímavý námět, je to vlastně i docela zajímavě pojaté - prolínání časů to vcelku ozvláštňuje, ale často mi to připadalo hodně béčkový a ten náboženský podtext byl na mě fakt moc:-). Hvězdiček bych dala tak tři a půl. ()

Cvalek

Slušná muzikálová komedie která vás určitě pobaví, skvěly scénář, děj a hlavně zpracovaní filmu, vyzdvihnout je třeba i atmosféru. Za zmínku stojí i skvěly soundtrack který je taktéž solidní jako samostatný film. ()

• Po seriáli V ritme tanga (2006) hrá Natalia Oreiro už druhý raz postavu, ktorá sa volá "Natalia" a sníva o tom, že sa stane speváčkou. Do tretice si zahrala ženu s rovnakým snom, tentoraz Auroru, v seriáli Solamente vos (2013). Ku všetkým trom dielam naspievala soundtrack. (matthew.17)
  • Martín Sastre a Natalia Oreiro mali víziu natočiť film ďaleko temnejší, s cieľovým zameraním na LGBT komunitu a s Rkovým ratingom. Produkcia ale trvala na tom, že film by mal byť prístupný pre deti. Sastre a Oreiro po vzájomnej dohode po nociach tajne točili scény ktoré produkcia zamietla a napriek tomu, že nikdy neuzreli svetlo sveta, stále existujú. Režisér a herečka majú sen film jedného dňa od producentov odkúpiť a postrihať ho nanovo podľa pôvodnej vízie. (matthew.17)
  • Natalia Oreiro sa k práci na filme dostala zvláštnym spôsobom. Na oslave jej narodenín totiž dostala kópiu ešte nevydanej knihy od režiséra Martína Sastreho so slovami: „O tomto raz natočím film a ty budeš hlavná hrdinka." Po dlhšej dobe dostal Martín telefonát: „Ahoj tu je Natalia, ak si ma pamätáš. Knihu som čítala a chcem točiť film!" (matthew.17)