Kókaku kidótai: Stand Alone Complex - Season 1 (2002) (séria)

Kóan kjúka futatabi STAND ALONE COMPLEX (S01E26)

(epizóda)
  • Japonsko 公安9課,再び STAND ALONE COMPLEX (viac)

darthvader77

Čtyři hvězdy. Musím hvězdičku ubrat , protože jakékoliv nelogičnosti v tomhle případě dost závisí na tom do jaké míry byl Aramaki při kontrole situaci. Uzavřel dohodu s premiérem, aby obětoval sekci 9 k dokončení případu přes prokurátoryy. Je to trochu už překombinované. Například zajištění bezpečnosti všech členů s vyjímkou Togusy by byl opravdu problém a celkové určitě by existovala cesta, jak hladčejí to udělat. Navíc někteří členové příliš riskovali, když oddělali spoustu mariňáků, což by mělo představovat imho problem. Ale zase na druhou stranu do jaké míry by si to mohli dovolit? Těžko říct. No nelíbilo si mi přílišné nezapojení Laughing Mana ve finále, i když jeho zakončení bylo dostatečně originání a mysteriózní. Celkově alespoň první série nebyla tak dobře napsaná jako filmy v celku. Na druhou stranu pořád je to za pět hvězdiček celkově, pokud se nepletu. A líbilo semi, jak se všechno vrátilo starých kolejí a končíme tak jak jsme začali s majorem na střeše. Každopádně se těším na druhou sérii, která je mnohem více opěvovaná, což vzhledem k tomu jak moc dobrá byla série první je dobré znamení. ()