Jednoho běžného dne dojde v biologické laboratoři k úniku smrtelně nebezpečné bakterie, která ihned nato infikuje celou budovu. Buduvu se ale podaří celou uzavřít a tak se infikovaní zaměstnanci nemohou dostat ven. Jeden po druhém umírají, ale tím vše nekončí - zákeřná bakterie je začíná měnit v zabijácké stroje posedlé šílenstvím. Do budovy se i přes odpor vlády dostane vědec, který na tomto výzkumu již dříve pracoval a spolu s místním šerifem se pokusí najít na tuto smrtící hrozbu protilék, který jako jediný může tuto nákazu zastavit. Času je málo a nákaza postupuje velmi rychle. Podaří se jim najít protilék dříve - než je nakažení zaměstnanci zabijí? (Chupacabre)

corpsy

Človek by povedal, že keď sa zjaví logo 20th Century Fox, tak sa zrejme budem dívať na kino produkciu, ktorú nikto nechcel s radov tvorcov doklátiť už len vzhľadom na investície. (Ne)čuduj sa svete, ono to vyšlo. Vlastne nevyšlo. Vyšlo v tom, že sa to proste posr@lo a nevyšlo v tom, že sa investície nevrátili hlavne vďaka celkovej nevyrovnanosti filmu, ktorá bije do očú. Kinematografia rokov 80. sa môže chváliť mnohými vydarenými žánrovkami, tento paskvil je ale z onej opačnej sféry. ()

Kingjiri

Zlatý 80. a 90. léta, to se ještě točily koukatelný a aspoň trochu nápaditý béčka. Důkazem je právě i Warning Sign. Příběh nebyl sice nijak objevnej, ale tu hodinku a půl dokázal zabavit vcelku bez problémů. Zábava byla už od začátku a nějaký náznaky napětí se sem tam taky objevovaly. Nižší rozpočet se projevil hlavně na výpravě, protože nikam jinam, než do budovy Bioteku a jejího bezprostředního okolí se nepodiváme. Potěší ale, že je snímek po technický stránce docela solidně natočenej a herecký výkony snad nemůžou nikoho urazit. Jednou vidět uplně stačí, ale nudit se určitě nebudete, dvě silnější hvězdy. ()

Karamanlis

Slušné sci-fi o smrteľne nebezpečných baktériách, ktorého príbeh s pribúdajúcimi minútami naberá stále viac na obrátkach a nadobúda čoraz výraznejšie hororové kontúry. Priebeh nákazy a správanie infikovaných mi trochu pripomínali o dvanásť rokov starší Romerov The Crazies a čiastočne aj úlety ako I Drink Your Blood či Shivers a hoci Warning Sign nie je až tak divoký a zábavný ako spomínané snímky, v sumáre celkom ujde. ()

darkrobyk

V době, kdy studená válka nepatřila ještě zcela do starého železa, vznikl jeden z mnoha filmů o biologických zbraních. Občas připomene Kmen Andromeda, ale nakonec se přehoupne v jakousi odnož zombie filmů. Kupodivu jako jeden z nejděsivějších momentů mi přijde mučení ženy elektrickým proudem...Jinak příběh se vyvíjí způsobem, jakým je u podobných filmů 80.let zvykem. Padouši, nebohé ženy, kladní hrdinové - zachránci, znovuoživení ztroskotanci, armáda, matení veřejnosti a varovný prst především. Rozhodně se ale jedná o dobrou zábavu, kdy se zapojí i emoce. Znáte Borno? Ne, já znám jen porno... ()

Campbell

Varovný signál měly kdysi u nás na VHS a mě děsně děsil ten cover, bylo mi kolem 11 let. Když jsem to nakonec viděl tak jsem nebyl věděšenej. Nebylo to špatně natočené prostě průměrný film o viru který unikne a dělá z lidí vraždící hovada. Poměrně slušný herci a solidní atmosféra opuštěné budovy. Sice si to asi víckrát nepustím ale na jedno zkouknutí to nebylo špatné. ()

• Původní název filmu byl Biohazard. (Fenk)