Lionel Powers a a Julian Massenger patria k najvplyvnejším mužom v štátoch. Cesty oboch magnátov sa stretnú v momente, keď sa snažia získať miestny futbalový klub. Spočiatku je ich súperenie príjemným spestrením v ich životoch. Raz sa ocitne vo výhodnej pozícii Powers, vzápätí ho predstihne rafinovaný Massenger. Taktiky a postupy oboch mužov sú dôkladne prepracované a bezchybné. Svoj konkurenčný boj začnú prepierať dokonca v médiách. Súkromnú vojnu boháčov sleduje široké obyvateľstvo, ktoré ich príbeh dychtivo sleduje a nevie sa dočkať, ako sa bude ďalej vyvíjať. Obaja sú však tvrdí súperi a ani jeden z nich nechce ustúpiť. Spočiatku šlo iba o získanie športového klubu, ale teraz im už ide o prestíž. Nekompromisný boj však postupne ovplyvní nielen ich životy, ale aj ich najbližšej rodiny. Napriek tomu sú odhodlaní súperiť až do konca... (oficiálny text distribútora)

cityman

Škoda, že tenhle film šel rovnou na video, protože souboj dvou bohatých magnátů Gabriela Byrneho a Ben Kingsleyho je naprosto fantastický. Způsoby, které oba vymýšlejí aby "přečůrali" toho druhého, jsou skvělé a oba herci podávají více než dobré výkony. Zábavně černo-černé! :o) ()

igi B.

Hořká satira - s jistou nadsázkou - na téma >kdo z koho< ;-) . . . "Děti by se měly modlit za své otce, jinak jim hrozí nebezpečí, že budou platit za jejich hříchy..." Toť citace z filmu... Svatá pravda, i když víra nakonec nic neznamená, že... Nu - i tak... I přes televizní produkci neobvyklé a působivé drama s vynikajícími hereckými kreacemi G.B. a B.K. v rolích pánů, co mají >pár kostlivců< ve skříních a ve své pýše a neústupnosti neotálí tyto proti sobě použít i za cenu možného praktického sebezničení... Skoro jako ze >života< . . . :-// ()

Stegman

Film o tom, že dva "Berlusconiové" vyhrotí své spory až do příliš osobní roviny. Trochu jsem očekával něco o manipulaci s veřejným míněním, tedy něco jako Vrtěti psem. Když jsem viděl, že příběh se tudy ubírat nebude, smířil jsem se s tím. Utěšoval jsem se, že i tak ten příběh má potenciál. Bohužel, v mých očích zůstal nenaplněn: 1) Často jsem netušil, jestli to myslí jako pokus o prostoduchý vtip, o satiru nebo o co vlastně. Tvůrci jako by až do konce pořádně nevěděli jaký žánr, jak velkou nadsázku zvolit. 2) Dost nuda, pointa taky nic moc. ()

• Natáčení filmu probíhalo v Beverly Hills. (Terva)