Mladá láska

• Česko Zmrzlina na klacku 7: Zamilovaní chlapci (neoficiálny názov) (viac)

Johnny, Bobby a Benji se nemůžou dočkat léta – čekají je totiž chtivé dívky a rychlá auta. Johnnyho rodiče odjíždějí na dovolenou a nechávají dům svému synovi, avšak situace se chlapcům vymkne z rukou a bude potřeba vydělat dost peněz na opravy. Naše trojice se tedy vydává za prací do hotelu a s pomocí energických pokojských se konečně naučí, jak se má správně stlát postel! Jen co Johnnyho rodiče odjedou na dovolenou, pozve Johnny své kamarády Bobbyho a Bennyho na projížďku tátovým cadillacem. Bohužel s ním však narazí do stromu, takže trojice přátel nutně potřebuje peníze, aby jej mohla dát opravit. Jediným řešením se ukáže najít si práci, což se jim podaří v plážovém hotelu s mnoha překrásnými dívkami... Snímek představuje v daném žánru skutečně první ligu, jinými slovy nadčasové komično okořeněné bujnými křivkami nádherných žen, to vše ve výpravě 80. let. Je zde podoba s filmy jako Porky’s či Pomsta šprtů (Revenge of the Nerds), avšak s menší dávkou syrovosti, o něco jednodušším humorem, telenovelovou zápletkou a o poznání krásnějšími dívkami. Chcete-li si večer dopřát něco lehčího a zábavného, je toto ideální volba. Není ani třeba znát předchozí filmy z této série. Jde o nenáročný, lehce plynoucí a humorný příběh, že je až s podivem, že se na televizních obrazovkách nevyskytuje častěji. (oficiálny text distribútora)

Prubner odpad!

Tak tohle už je čiré zoufalství. Sedmý díl Zmrzliny na klacku je už totální sračka. Scénář neexistuje, režisér asi chrápal v karavanu, takže to štáb natočil sám, a podle toho to taky vypadá. Takhle zoufalé pokusy o humor jsem už dlouho neviděl. A fakt, že se před kamerou producíruje spousta nahých holek, ten to nezachrání. Potěší jen účast tehdejší německé pornohvězdy Sibylle Rauch. ()

ARI50

Je zajímave že kluci mají pořád co nabízet a i když to není nic extra a nevyneslo to hvězdy víš pořád si mě to drží super. ()

Courtemanche

Zmrzlina na klacku 7 ... No tak o chlup, ale jen o chlup lepší než díl 6, ale to žádný zázrak, hůř to už totiž nedá. Tady zas žádný příběh jen pařba, kde ženy občas i svlékají, možná ukazují z toho nejvíc, ale jen ukazují. Kdo teda myslí že už to tady rozbalili ve velkém, ten by se měl chystat na to že spíš to zabalili. ()