Celebrity Deathmatch

všetky plagáty
USA, 1998, 93x21 min

Séria krátkych filmíkov o súbojoch v ringu medzi rôznymi celebritami. Celebrity v ringu sa brutálne napadajú a trefne urážajú. (ethos)

Gemini

Jednou za týden povedená zábava, některé deathmatche naprosto nezapomenutelné. U mě zatím vede Marilyn Manson Vs. Hansonovi:) ()

Dragoni

Co se do originality týče, tak mě MTV dost překvapilo. Zápasy celebrit byly opravdu originální zábava i když někdy vyhnaná až do extrému. ()

Eddard

Neviděl jsem toho moc a z toho mála mě opravdu pobavila sotva třetina. Ale nápad je to pěkný a za souboj Pacino / De Niro , kterému soudcuje Brando dávám čtyři... /ale berte je s rezervou/ ()

MM_Ramone

Hodne originálny a uletený projekt z produkcie hudobnej stanice MTV. Postaviť do ringu dve svetovo známe celebrity a nechať ich proti sebe bojovať vo vražednom súboji. O to tu ide. Každý z nich môže využiť svoje najtajnejšie, najpodlejšie či najrafinovanejšie zbrane. Celé je to prevedené v licenčných animovaných postavách. Najviac mi utkvel v pamäti deathmatch medzi S.Kingom a J.K.Rowlingovou. Good fight, Good night. *** ()

DaliX

Tak toto je niečo na čo sa len tak nezabúda! Na MTV som to sledoval pravidelne a toľko brutality sa len tak niekde nevidí obzvlášť keď sa na javisku v priamom prenose mlátia animované postavičky obľúbených celebrít, ktoré vyzerajú akoby boli z plastelíny a kde nechýbajú vylgárne výrazy, vyrazené zuby, zlomené kosti, vnútornosti na zemi alebo odtrhnuté končatiny. Čo dodať? Jedným slovom šialená ale výnimočne dobrá zábava, ktorú som si nesmierne vychutnával:) ()

Nin

Dost zajímavá zábava :) Bohužel jsem komentáře ne vždycky úplně pochytil... Mimochodem u mě vede epizoda, kde si dávali na hubu Přátelé :) (7/10) ()

curunir

Uplynulo už niekoľko rokov odvtedy, čo som to v piatok večer pozerával na MTV a náramne som sa pri tom zabával. Plastelínovo animovaný seriál odohrávajúci sa v ringu, pre proti sebe zápasili tie najväčšie svetové celebrity. Celé to uvádzala dvojica moderátov - Johnny Gomez a Nick Diamond a tak sa mi zdá, že aj oni sa občas postavili do ringu. Myslím si, že určité porovnanie s Happy tree Friends by mohlo byť (aspoň čo sa brutality týka), každopádne lesní kamaráti si svoje úrazy a smrť spôsobovali viac-menej sami svojou nešikovnosťov a neopatrnosťov, kdešto tu sa jedná o skutočné súboje, kde vítaz môže byť len jeden a prostriedky, ktoré ho k tomu dovedú sú neobmedzené. Niektoré diely boli menej vydarené, iné zase viac, väčšinou to však naozaj stálo zato. ()

Kryton

Manson vs Osbourne ! Hamil vs alien! VanDamme vs Chan! Neskutečná rulz jízda, kdy si to mezi sebou rozdávaji celebrity v brutálním wrestlingu, kde je vše dovoleno. Zábavná jednohubka! ()

Z0oMb3E

Toto sa MTV podarilo... Je to milión krát lepšie ako posratý Jackass. Plastelínové celebrity v ringu bojujú na život a na smrť. Niektoré zápasy sú geniálne niektoré poslabšie plus komentáre, ktoré nemajú chybu. Super 5*. ()

DonPedro

Vtipně animovaná brutalita – sázka na jistotu. Nicolas Cage umlácen kýtami Johna Travolty ! Harrison Ford staví ptačí budku ze zbytků Samuela L. Jacksona ! Dvoumetrákový Marlon Brando v ringu ! Pozorovat, jak jedna celebrita škrtí druhou vlastními střevy možná není k popukání, ale jako osvěžení v průběhu večera – proč ne. A komu to nesedí, může si třeba tipnout vítěze. Good night, good fight. ()

SonG

Výborná zábava na dlouhé večery. Postavičky celebrit se řežou mezi sebou(Hitler s Ježíšem nemá chybu), a hláškují ostošest. ()