Skutečná dobrodružství neskutečného policajta. Nesmělý mladík Joe Gower pracuje jako knihovník; jeho úkolem je jezdit na kolečkových bruslích mezi regály a co nejrychleji vyřizovat objednávky čtenářů. Jednoho dne omylem zkazí akci svému kamarádovi-policistovi. Ten ho vzápětí požádá, aby místo něj vystoupil v charitativním tanečním představení. Joe si kvůli tomu navlékne policejní uniformu a začne se před policisty z dalších okrsků vydávat za jejich kolegu. Jenže zatímco on svou profesi jen předstírá, zločinci ve městě jsou skuteční. Joe, i když neumí vzít pistoli pořádně do ruky a nemá žádný výcvik, musí čas od času řešit opravdové trestné činy. A to ještě není nic proti tomu, co se stane, když se zamiluje do půvabné uniformované kolegyně Rachel... (oficiálny text distribútora)

dogma97

To, co bezvadně fungovalo v jedničce Policajt z Beverly Hills, kde roztomilá dvojice místních policajtských břídilů přihrává protřelému mazákovi Eddie Murphymu a Judge Reinhold okouzluje diváky svým chlapeckým úsměvem, působí v Mimo službu spíš trapně. Reinhold jako nesportovní a změkčilý typ herce prostě neutáhne film v takovéto hlavní roli - to byl velký omyl obsazení. Pár vtipných momentů přinášejí vedlejší postavy, ale pokud vám tento film uteče, rozhodně o nic nepřijdete. ()

dobytek

Nečekal jsem od toho vůbec nic, nakonec se z toho vyklubala docela koukatelná komedie s několika fakt dobrejma momentama. Judge Reinhold se sice celou dobu hrozně ližprdelsky usmívá a nepatří zrovna mezi moje oblíbence, ale zase to vyvažujou ostatní herci. Nejvíc mě asi zaujal Austin Pendleton jako prodavač zbraní a pak Harvey Keitel jako bankovní lupič. ()

paja78

Průměrná komedie z osmdesátých let , kterou bych asi přešel bez povšimnutí, nebýt toho, že tam hraje nádherná Meg Tilly. ()