Jack Frost (Michael Keaton) dostal druhú šancu byť otcom. Možno tým najstudenším, akého si viete predstaviť. Jack Frost sa živí ako spevák, ktorý je väčšinou kdesi na cestách a tak môže iba ťažko trábiť veľa času so synom Charliem, ktorého má veľmi rád. Byť stále v aute, to nie je veľmi príjemné a naviac ani bezpečné. Charlie to bude mať veľmi ťažké. Ešte o tom nevie, ale jeho otec má práve nehodu, po ktorej sa jeho život končí. Aby to však nebolo také smutné, Jack sa vracia na tento svet v novom prevleku. Z Charlieho sa stal veľmi smutný chlapec až do momentu, kedy sa jeho otec opäť neobjavil v jeho živote. Jack sa však vrátil ako snehuliak. Konečne si môžu užiť spoločný čas. Ale čo povedia ostatní na to, že sa Charlie rozpráva so snehuliakom? A čo sa vlastne stane, keď sa oteplí? (oficiálny text distribútora)

Motinski

Niekde medzi 2 a 3*. Priklonim sa ale k slabšiemu hodnoteniu lebo ma napadá množstvo filmov (aj priemerných) s vianočnou tématikou ktoré si v budúcnosti určite pozriem radšej. Jack Frost je ultra jednoduchá rozprávka čo nikoho výrazne nenaštve, no po pravde, dlho som nevidel takto predvídatelný príbeh. Humoru je málo a sentiment nezabral. Rozbeh bol trochu zdĺhavý, no paradoxne ma asi na celom filme bavil najviac. Obživlý snehuliak mohol byť postavička s ktorou sa dá vymyslieť kopa vtipných situácii, tu som ich videl možno tak 3.(maximálne). Pochválim aspoň za to že som sa nenudil. ()

MM_Ramone

Michael Keaton predviedol svoje najvýraznejšie herecké výkony koncom minulého milénia. Bolo to v spolupráci s režisérom Timom Burtonom, keď v roku 1988 stvárnil bizarného antihrdinu Beetlejuicea v rovnomennom filme, a keď sa v rokoch 1989 a 1992 objavil v úlohe Batmana. Potom už začala jeho kariéra postupne upadať. Mňa však ešte celkom pobavil aj ako "Jack Frost". Tento snímok natočil v roku 1998 režisér Troy Miller. Michael Keaton si tam strihol titulnú úlohu. Zahral si hudobníka, ktorý zahynie pri dopravnej nehode. Po smrti sa vráti k svojmu jedenásť ročnému synovi v podobe oživlého snehuliaka. Je to vianočný rodinný film, ktorý si počas zimy raz za čas rád pripomeniem. Takže keď príde reč na Michaela Keatona, tak mi automaticky v mysli naskočí - Beetlejuice, Batman a Jack Frost. *** ()

kadef

Normálni americká novodobá pohádka. Sněhulák se jim teda moc nepovedl. Říkal jsem si jak to asi vyřeší s chozením. Nakonec to dopadlo tak, že se jen klouže a to i po asfaltu. Konec zas moc dojemný není. Čekal jsem, že Michael Keaton po tom co hrál v Batmanovy chytí nějaké větší role a ne béčkové vánoční rodiné komedie. Druhé shlédnutí už bylo horší. ()

campix

Jak by řekl pan Polreich tak Jack Frost je taková filmová Amerika v prášku. Nehorázná slátanina, která vánoce nijak nepropaguje, spíše ztrapňuje. Vůbec tento film nedokázal vytěžit s atmosféry vánoc a nechápu jak se do toho mohl namočit Michael Keaton. Všimli jste si už někdy jak je americký sníh rozdílný od toho českého, když srovnám sníh z jacka frosta a z Krakonoše a lyžníků, připadá mi ten americký jako polystirén. ()

cyndaquil

V detstve som to zbožňoval, dnes už žiaľ nie a to som si zachoval svoje detské srdce, mám rád rozprávky, hlavné tieto staršie, o to viac ma mrzí, že tie pocity, ktoré som mal pri tomto filme, už nefungujú... Stále to zostane krásnou spomienkou a to, tomuto filmu nevezme nikto a nič. Som rád, že som ju v detstve videl, páčila sa mi a prežívam pri nej nostalgicky pocit ale nie tak silný v aký som dúfal. Keďže chcem byť objektívny a nenechať sa ovplyvniť peknými spomienkami na detstvo, dávam dve hviezdičky. ()

• Film se natáčel v Truckee, v Los Angeles, v Burbanku, v Long Beach a Tahoe City v Kalifornii a v Renu v Nevadě v USA. (rafix)
  • Tento film bol uvedený necelé 2 roky po filme s identickým názvom Jack Frost (horor o zmutovanom snehuliakovi). (rador)

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston

13.07.2020

Herečka Kelly Preston zemřela ve věku 57 let po dvouletém boji s rakovinou prsu. Zprávu přinesl její muž herec John Travolta. Preston započala svoji kariéru v soap opeře Capitol, k jejím nejznámějším… (viac)