Manželia a milenci

• Česko Manželé a milenci (viac)

Sex. Slovo s množstvím významů. Může znamenat lásku. Nebo kontrolu. I vášeň. Stejně tak - masochismus... Pro pár lidí sex znamená překročení určité hranice, za kterou není radno jít. Těchto několik jedinců je přitahováno do sexuálního nebezpečí silou, které nemohou odolat. Sex však může znamenat i sebezničení. Experimentovat se sexem znamená vydat se na nebezpečnou cestu.Přijít do této neprozkoumané říše může stát muže i ženu ztrátu vlastní duše. Málo lidí je schopno uskutečnit tento nedobrovolný "průzkum". Jen pár šťastlivců se vrátí, aniž by nebyli navždy poznamenáni. A to je příběh zvláštního manželského svazku Stephena (Julian Sands) a Aliny (Joanna Pacula), kterým asistuje dobrovolný milenec Paolo (Tchéky Karyo)... (oficiálny text distribútora)

Martin741

Reziser Marco Bolognini /Benatska Noc, Dedictvi Ferramontu/ je pre mna akysi Damiani 2. Jeho filmy dieru do sveta neurobili nikdy, nenatocil nic, co by stalo za zmienku a v podstate, ze na jeho filym pada prach, mne nijako nevadi. A to ani po zhliadnuti tohoto diela. Julian Sands si tocenie filmu uzival, ta baba bola aj naha ... len skoda vatovo planych plkov, tak otrasne dialogy som uz dlho nepocul. Nuda, sed a podpriemer . 30 % ()

SOLOM.

Zdejší stručný obsah mě docela navnadil, abych se po tomto filmu poohlédl, ale jeho finální podoba už tak okouzlující nebyla. Erotické drama bez propracovaného scénáře by mi ještě tolik nevadilo, jen kdyby ten příběh sám o osobě nestál úplně za hovno. Vlastně jediné na co se tu dalo dívat, byly ty erotické scény. Ani moc nechápu, proč se Joanna Pacula pořád oblíkala, když víc jak polovinu filmu je stejně pořád nahá před kamerou. Julian Sands si musel to natáčení jistě užívat a do jisté míry mu nejeden muž jistě záviděl. Nicméně nahota není všechno, protože jejich rodinné trable spojené s milencem, který to měl rád „tvrdě“ a nešel pro ránu daleko už tak dobře propracovány nebyly. Místy to nemělo hlavu ani patu a přestože se tomu Mauro Bolognini snažil vtisknout alespoň nějakou tu atmosféru, moc mu to nešlo. Chvílemi to byla těžká nuda. ()

rivah

Scenárista pracující v Římě je vyrušován svou krásnou ženou a dohodou o otevřeném vztahu , kterou mají, když objevila S&M s jejím milencem-pianistou každý weekend....Senzuální erotika, ale nic víc. ()