K atraktívnemu prostrediu francúzskej Riviéry nepatria len krásne pláže a turisti, ale neodmysliteľnou súčasťou je aj láska a, pravdaže, kriminálne delikty rôznej kategórie. Za drapériou prepychu a sladkého ničnerobenia a záhaľky sa temný svet zločinu ľahko ukryje. Zločincom na stope sú však vždy dvaja mladí policajní dôstojníci Laura (DIANE ROBERTOVÁ) a Vincent (CHRISTIAN VADIM). Sú svojou prácou nadšení a slovíčko korupcia sa v ich slovníku nevyskytuje. Svojmu povolaniu obetujú aj vzájomnú príťažlivosť. Ich jediným a najväčším nepriateľom je však čas. Každý prípad musia totiž vyriešiť do 72 hodín! V jednej z hlavných úloh hrá Christian Vadim, syn slávneho režiséra Rogera Vadima a francúzskej hereckej divy Catherine Deneuveovej. Seriál sa s úspechom premietal už v 78 krajinách. (oficiálny text distribútora)

Tyler

Vcelku příjemný seriál z francouzského pobřeží ztrácí na svou konkurenci poměrně jednoduše předvídatelnými scénáři. Ty jsou naštěstí vyváženy atraktivností prostředí v němž se vyšetřování odehrává a především velice sympatickou ústřední dvojicí, z níž pochopitelně oceňuji hlavně Diane Robert...Pověstnou třešničkou na dortíku je asi nejvíc sexy patoložka, jaká se kdy na televizní obrazovce objevila ;). ()

xaver

Jinak celkem slušný krimiseriál natáčený v atraktivním prostředí, ale štve mě ta nesmyslná lhůta 72 hodin. Kvůli tomu dávám pouze 2*. ()