Další příběh tentokrát bude o vážném problému: ženské hysterii. Sympaticky sebevědomá a krásná Lydie se seznámí s Jiřím (S. Skopal). Mohl by vzniknout hezký citový vztah, jenomže Lydie má od psychiatra zakázáno se zamilovat, neboť všechny její vztahy končily pohromou. Jiří ale věří, že Lydii může pomoci. Netuší, že hysterie je choroba a ne pouze nálada. V režii D. Kleina se ztvárnění hlavní postavy (půvabné Lydie) Vilmou Cibulkovou stalo vynikající psychologickou studií. (Česká televize)

Cesty timem

Manželská tonutí se mi kupodivu zatím vyhýbala (myslím v TV, no vlastně i v osobním životě :-) a až nyní jsem je shlédnul. Když jsem viděl název tohoto dílu, napadlo mne hned, že hlavní roli by mohla / měla mít paní Cibulková. A hle, také ano! Ona je totiž umí opravdu fantasticky a naprosto uvěřitelně jako snad žádná jiná naše herečka. To byl nářez :-) ()

caba

Postava Lydie mně byla tak protivná(přesto ,že byla výborně zahraná Vilmou Cibulkovou),že nemohu dát větší ohodnocení než3*.Dokonce jsem bojovala s tím :vypnout ??Nakonec jsem vydržela do konce. ()