Slasher

Na vlastní nebezpečí. Tohle je poslední (a dost možná nejzábavnější) v sérii sedmi beach-party filmů, s tím, že tady se pláž mění na zahradní bazén a děj se točí kolem boje o bohatý dědictví. Jinak mix laciný strašidelný Matějský, pop celebritek a starých hororových matadorů v obsazení, boomer humoru a la Munsters (ale slabší) - level totál ptákovina, po jejíž skončení vám spadne IQ o pár desítek bodů. Nejvíc potěší polonahá Quinn O'Hara jako zlá a slepá "Sinistra". Tak, tohle a díl první (x) mi stačí, postavu Erica von Zippera doufám už NIKDY nikde jinde neuvidím :D ()

Bernhardiner

Duch týden mrtvého muže se setkává s duchem atraktivní slečny, která je v místě bikin průhledná. Ta se rozhodne mu pomoci ve veci jeho závěti, protože chamtivý právník chce mít všechno pro sebe a hodlá se dědiců (slečny, kluka a postarší dámy) zbavit. V tom mu vydatně pomáhá jeho pomocník, jeho (pochopitelně sexy) dcera, nějaká další neodolatelná slečna a jakýsi Indián. V tom se objeví synovec té postarší paní (kterého se chce právník samozřejmě také zbavit) spolu s asi třiceti mladými lidmi v plavkách, kteří zde předvedou několik pěkných hudebních čísel. Do toho se ještě zaplete parta motorkářů a gorila. K tomu připočtěme, že sídlo zemřelého má tajemné komnaty. Celkem vzato docela dobrá taškařice s příjemnou hudbou a sympatickými herci. Nelze v ní sice hledat nějaký hlubší smysl, ale pro zpříjemnění večera určitě stačí. 65% ()