Kvůli šanci na vysokou výhru se do seznamovací reality show hlásí dvojice mladých lidí, kteří se od sebe navzájem liší jako den a noc. K překvapení producentů si tyto protikladné osobnosti získávají srdce diváků, a když naoko předstírají pravou lásku, postupují do druhého kola. V tu chvíli ještě netuší, že na ně producenti na den jejich svatby nachystali malý žertík, který se pro ně ale změní v divoké dobrodružství. V rámci televizní show mají být zatčeni policií a zavřeni do vězení. To ale součástí jejich plánu není. A tak podniknou nebezpečnou akci, která tenhle ztřeštěný pár nejenom zachrání, ale možná i svede dohromady. Tentokrát doopravdy! V hlavních rolích se představí Paz Vega (Spanglish, Sex a Lucia) a Santi Millán. Řekni, že ano je komedie plná vtipu, která v každém objeví romantickou duši. (oficiálny text distribútora)

Dallas

Po veľmi nevydarenej sobote som si s blbou náladou sadol v nedeľu poobede k telke. Cca za hodinu a pol som už blbú náladu nemal. Tento film je toho príčinou. Prvá polovica v podstate po odchod z dovolenky bola bola celkom sranda. Potešili ma hlášky typu "Usmej sa! Nemôžem keď ťa vidím!", "Som bývalá romantička" alebo "Kedy ste sa rozišli? Noo, sú to presne 4 mesiace a 5 rokov" :-). Potom už to chytalo trochu príliš bláznivé rysy. Iskrenie medzi "ňou a ním" fungovalo veľmi dobre celý film a prišlo mi to (neverím, že to hovorím) celkom skutočné. Aj keď asi málo kto by sa správal tak nevraživo v spoločnosti takej kočky ako je Paz Vega. Ale kto vie ako by sa v tej ktorej situácii zachoval :). Fakt mi to zdvihlo náladu a tak ja zdvíham hodnotenie na 65%. Aj keď prvá polovica je aj na 70%. ()

nash.

Milá, lehce trhlá a nenáročná komedie, která doslova dýchá atmosférou francouzských komedií osmdesátých let. Několik vydařených scén a vtípků, několik lehce trapných scén a vtípků, několik vtipných hlášek, lehkost a nadhled s občasným závanem nudy, a především krásná Paz Vega, která dokáže podívanou udržet v chodu i když vše ostatní začne ztrácet dech. ()

Enšpígl

První polovina filmu je celkem zábavná. Druhá polovina filmu je celkem nezábavná. Ovšem hlavní hrdina mě neskutečně sral. Ona mu leží v posteli Paz Vega v nátělníku a kalhotkách a ten vůl si lehne na zem. Já bych se namazal rychle schnoucím lepidlem a hned bych skočil na Paz Vegu. V její společnosti bych ANO, říkal jak zaseklá gramofonová deska. ()