80-minútový dokumentárny film, ktorý sa nachádza medzi bonusovými materiálmi na DVD s Carpenterovým kultovým hororom The Thing (1982). Tvoria ho prevažne rozhovory s hercami, štábom a režisérom, ale nechýbajú ani mnohé zábery z nakrúcania, ako aj zo samotného filmu. (LaciLC)

Marigold

Naprosto vyčerpávající pohled do nechutné kuchyně Johna Carpentera a dalších tvůrců kultovního horroru Věc. Důraz na každý možný detail a informační hodnota jsou téměř zničující, ale svého času neprávem zadupaný film si přesně takovou péči zaslouží. Fanouškům nelze než doporučit. ()

Goldbeater

Dokument o natáčení jednoho z nejlepších hororů všech dob. Při sledování se dozvíte nemalou řádku nových a zajímavých informací a hlavně poznáte nejvýraznější tváře tvůrčího týmu (Rob Bottin překvapil, jaký je showman!). Terror Takes Shape by měl být jasnou volbou pro všechny fanoušky The Thing. ()

LaciLC

Dokument ako sa patrí. Bol som absolútne nadšený filmom, dokument som si takisto vychutnal. Mnoho zaujímavostí od rôznych ľudí, ktorí na filme pracovali, ako aj od samotného Carpentera. Komu sa páčil film a chce sa o ňom dozvedieť ešte niečo viac, by si to mal rozhodne pozrieť. Vážne sa to oplatí. ()

corpsy

V tomto dokumente som sa dozvedel všetko podstatné o výrobe snímku, ktorý ja osobne považujem za najlepší Carpenterov film a za druhý najžiarivejší príklad sci-fi hororu...každý vieme, ktorí filmík je prvý. ()

PKD

Informační hodnota je absolutní,umocněná na 3. Pro mě,jakožto bezmezného obdivovatele/sběratele všeho,co patří k Věci:) to byla nepopsatelná slast. A tím myslím veškeré bonusy,ne jen tuto 80min.lahůdku. ()