Pornogothic

• Česko Pornogothic - Strach noci (viac)
všetky plagáty

Vyšetřováním vraždy prostitutky je pověřen policista, který si s nimi rád užívá. Oběti byla vysáta z těla všechna krev a vše nasvědčuje tomu, že se něco děje v "upírském" klubu Pornogothic. Tam zastřelí jednu upírku, za což je suspendován. Do vyšetřování se vrátí poté, když upírka znovu obživne. Tento případ ho nakonec stojí vlastní život. (Rodriguez)

VanTom

Příběhově zaměřené porno nedotahuje ani jednu část: přidružené, nedlouhé sexuální scénky, natožpak amatérské "krimi" se zkorumpovaným policajtem, zničeným ze smrti své lásky a vyšetřujícím krvelačné, "hrozivé" upírky v klubu Pornogothic. To první zmíněné aspoň svižně nastřihává do rytmu techno hudby, případně původních písní. ()

Paity

Pornogothic je pro mě osobně celkem srdeční záležitost. Jako fanda Asia Carrera, Stephanie Swift a Sydnee Steele musím dát zákonitě pět hvězdiček. Tohle se vážně povedlo. ()

PanTumnus

opravdu, asi jedno z nejlepších hetero porn, co jsem kdy měl tu možnost a čest vidět. je potěšující že se tvůrci snažily alespoň o nějáký příběh. storka o poldovi který vyšetřuje brutální vraždy, které mají ale na svědomí opravdu hodně, HODNĚ!!! prsaté a nadržené upírky. prostě, ačkoliv jsem gay, musím uznat že tohle bylo zkrátka hodně povedené, v rámci svého žánru samozřejmě a navíc... ano. ten polda je kus. :D ()