Před lety … Krásná zpěvačka Blanka Garsa je sirotek. Žije sama se svou hospodyní Mikou a každý večer zpívá v nočním klubu Oáza, kde je hvězdou večera. Tam ji chodí navštěvovat její bohatý ctitel Mariano, architekt vlastnící se společníkem Efrainem stavební firmu. Mariano slibuje Blance, že jakmile vyřeší své obchodní záležitosti, vezme si ji za ženu. Blanka však netuší, že Mariano je ve skutečnosti ženatý a své postavení vybudoval z peněz své ženy a jejího otce. Jednoho dne do města přijíždí Julio Otero, dávný přítel Marianovy ženy Fernandy, která oba muže seznámí. (duklak2)

wdc

Docela fajn +/- průměrná mexická telenovela z přelomu tisíciletí pro nenáročné publikum. Místy docela zábavné, líbilo se mi, že zlo zde není vyobrazeno tak jedovatě ale představuje ho většinou herec Enrique Rocha, v jeho podání to působilo i trochu komediálně. ()

kvete.i.vadn

Pro mě super romantika, už je to dávno, co jsem se na to dívala, ale pořád řadím mezi seznam nejoblíbenějších :-) Milovníkům telenovel vřele doporučuju :-) ()