Animovaný seriál o superhrdinovi který má zvláštní schopnosti. Mladý hrdina který je na straně dobra se snaží, aby zlo nesplnilo svou misi ovládnout svět. (JayCZ)

Durdas

Chce se mi říct stará dobrá klasika, ale zas až tak staré to není. ;) :D I když animace není na nejšpičkovější úrovni, tak mě se seriál líbí, a to jak postavy, tak samotný děj a do seriálu jsou dobře zakomponovány závody extrémních sportů. Navíc v seriálu jsou i dobré hlášky, které jen tak nezapadnou, např.: "Pane Mane, ..."; "Zkontroluj, připrav se, jdi na věc!" ;) Prostě seriál se mi líbí a rád se na něj občas podívám znovu. :) ()

mafounkešu

Jak můžete lidi takhle hodnotit? Za první sérii dávám ***. Noví nepřátelé, tajemný AMP faktor co má Alex v krvi, záhadný Simon Grey, který ví vše o Alexovi, tajemný Dr. X jenž se převtělil do jeho nejlepšího kamaráda a scény, když jde fakt do tuhého, tak se Alex začne soustředit na motto týmu a v tu ránu se mu rozsvítí UV lampička, všude běhaj čísilka a Alex vše zachrání. Za druhou sérii *. Zkažené efekty, ztráta kouzla. Ale doteďka se u první sérky dokážu pobavit. Samozřejmně vím, že tohle musí znít trochu přihřátě, dneska bych to určitě nesledoval, to jenom jak jsme mu malý fandili :) ()

Gemini odpad!

Víte, on už původní Action Man neměl divákovi co nabídnout. Pokud mu tedy nebylo míň než deset a nedocházelo mu, že ty kreslené seriály jsou až na výjimky jeden jako druhý. Ale tohle...to, vážení přátelé, není nic než počítačově animovaná zoufalost těžící z faktu, že na pouhou nálepku extrémní sport a sci-fi se někdo chytne. Hlavě realizačního týmu nesluší žádné indiánské jméno tak jako legendární Shittting Bull. ()

• Seriál se stal převážně reklamou na hračky Action Man a remakem starého animovaného "Action Mana". Příběhově s ním však nemá nic společného. (mafounkešu)
  • V druhé sézoně se již neobjevuje Alexův trenér Simon Grey, přezdívaný "Kouč". Stejně tak i přítel Brandon. (mafounkešu)