Snem Jamaguči Kumiko je stát se učitelkou. Ten sen se jí splní, když je přijata na pozici vyučující matematiky na chlapecké střední škole Širokin. Tady se zároveň stává třídní učitelkou třídy 2-4. třídy plné delikventů. Myslíte, že se Jamaguči, která dostane přezdívku „Jankumi“, zalekne? Jak by mohla? Vždyť je třetí generací klanu Óedo patřící pod označení „Jakuza“. Dokáže Jankumi pomoci svým studentů a stát se dobrou učitelkou? (Zíza)

Zíza

Ano, tady je mnohem méně proslovů, kde ti každé jeho slovo má zarazit hřebík spravedlnosti a správnosti do srdce a mě do úsměvu, ale přesto se mi dorama líbilo více. Nebo spíše jsem se u něj mnohem více bavila. Není to špatné, určitě se u toho nudit nebudete, pokud se vám líbil takový GTO, ale u něj jsem řvala smíchy, tady jsem se zasmála jen párkrát. Kresba má sice starší ráz, ale přitom je to ohozené novým hávem, tak má to pod křídly MADHOUSE. Možná že kdybych ve stejný den neviděla nejprve dorama a pak anime, dám vyšší hodnocení, ale nemůžu se ubránit srovnání, a pro mě prostě ty živé bytosti v tomhle případě vedou. Tak nějak jsem se tu zamilovala do endingu, nevím, jestli to můžu použít, ale je to jako bych začala ujíždět na Enkách :-D Myslím, že nejvíce zklamaná jsem z toho, že jsem si málo užila třídních problémů. Každopádně je to jen třináct dílů, takže určitě mohu doporučit. ()