V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude... (oficiálny text distribútora)

Deratizer

Kritické komentáře jsou přehnané stejně, jako kriticky nízké hodnocení. Film by si zasloužil hodnocení alespoň k 50ti procentům. Je fakt, že děj byl chaotickej a divákovi nebylo vysvětleno spoustu věcí, kupříkladu žádná sebemenší pasáž ve filmu, která by vysvětlila vznik psa kyborga, poukázala na minulost a souvislosti týraného psa apod. Divák si to musí přečíst v popisu filmu, aby věděl o co jde. Samotný důvod, proč pes byl vyslán na svou oběť, je taky dost primitivní a ubohý, takže film se očividně nemá potenciál věnovat logice a příběhu, ale hlavní prioritou filmu je jednoznačný účel od samého začátku diváka zaujmout a pobavit především vizuální dynamickou podívanou, která je založena na honičce člověka psím terminátorem, který vraždí vše, co mu přijde do cesty. A podívaná je to slušná, docela kvalitně natočená a rozhodně ne nudná. Jednoduše se jedná o psího terminátora, který má za úkol zneškodnit určenou oběť a se vším všudy paroduje slavný film s Arnoldem Schawrzeneggerem. Inspirace slavným Terminátorem je neodiskutovatelná hlavně na konci filmu. Samozřejmě se jedná o silně béčkovou produkci, která má opravdu za úkol jen pobavit samotnou akcí, kde příběh jde stranou a v tomhletom ohledu film výborně plní svůj účel. ()

Fox Mulder

Na tento film jsem byl dost osobně zjedaví. Jelikož moc psích horrorů není a ještě k tomu když se ujme režie kultovní béčkař Brian Yuzna. Je pravda, že jsem slyšel nějaké negativni ohlasy, ale stejně jsem se na Rottweilera těšil. No musím uznat po schlédnutí Rottweilera, jsem prostě nevěděl co si mám myslet o mém oblíbenci Yuznovi. Takovýhle režijní počin bych spíše čekal od takovýho Uwe Bolla a ne od Briana. Tohle se fakt nedalo. Snad ani jeho hroznej Faust nebyl tak špatný. Doufám, že už konečně se Brian schopí a natočí nějakou krvavou řež typu re-animator či dentista. Tento film bych doporučil pouze fanouškům Yuzny a ostatní ať se ho vyhnou velkým obloukem. PS: Yuznův Rottweiler vychází ze španělského thrilleru El Perro ze 70. let. ()

corpsy

Ušetriť klávesnicu a napísať, že ide o najväčšiu Yuznovu sr@čku. To by bolo najlepšie riešenie. Lenže brané do úvahy, mám za sebou 90% jeho filmografie ( pričom mi ešte niečo chýba ), takže nie som hodný to takto ohodnotiť a pri tom je to môj osobný názor. Ale viete čo? Verím, že sa 90% divákov s mojím názorom stotožní. ()

eraserhead666

Pro svůj půltisící hodnocený snímek jsem si teda mohl vybrat lépe. Briane, Briane, začni se zase inspirovat Lovecraftem, to ti docela šlo. Rottweiler je dost slabota. Ještě to jde, a trochu mě to i jako příběh drželo, pokud se zrovna neobjevuje ten rottweiler. Přesto tak nějak nechápu proč a pro koho to (zrovna) Yuzna natočil. Dávám 1,5*, pro krásnou přírodu z první půle filmu zaokrouhluju nahoru. ()

darkrobyk

Americký mladík Dante se s přítelkyní Ulou vydá tajně do Španělska. Během příjezdu jsou chyceni a jako emigrantům jim hrozí vězení nebo smrt. Dantemu se podaří uniknout, ale v patách má zuřivého rotvajlera, který byl ale experimentálně vylepšen a proměněn ve stroj na zabíjení. Celý snímek zachycuje Dantův útěk a současně snahu najít přítelkyni. S většinou lidí, co na cestě potká, udělá rotvajler krátký proces. Asi nejlepší jsou gore scény, kdy útoky psa jsou krvavé a nekompromisní. Solidní je i maska psa a speciální efekty se rovněž povedly. Závěr je připomínkou Terminátora 2. Asi Yuznův nejslabší film, kde se prolínají vzpomínky s podivným příběhem, ale tím dochází k zmírňování napětí, které i tak příliš velké není. Nejnapínavější je scéna útoku na dvoře domu, v němž žije matka s malou dcerou. Samostatnou hvězdu si zaslouží poslední záběr. Kdysi dávno se mi zřejmě líbilo, tentokrát jednu hvězdu z hodnocení ubírám. p.s. oficiální text je blábol. ()