Talchul: Project Silence

• angličtina Project Silence
Ukážka z filmu 2

Katastrofický film, který vypráví o lidech, kteří jsou izolováni na mostě krátce před jeho kolapsem v nedozírné husté mlze a bojují o přežití před neočekávanými hrozbami, které v ní číhají. (mikki089)

POMO

Armádní CGI dogy s deaktivovanými “čipy kontroly” koušou a žerou účastníky hromadné autonehody na zamlženém, rozpadajícím se megamostě 70 metrů nad oceánem. Jako vážně. Formulaické postavy s tradičně přehrávajícími, ječícími korejskými herci; všechny možné žánrová klišé včetně hlavního hrdiny v náklaďáku, visícím z mostu; a přiblblý happy end. Nebo čekali byste tady snad jiný end? [Cannes FF] ()

Ivi06

Jediný film v Cannes, u kterého jsem vážně trpěla a říkala si, jak je možné, že něco takového na světově nejprestižnějším filmovém festivalu promítají… Přiznám se, že jsem na film šla, aniž bych věděla o čem to bude… takže začátek vůbec nebyl špatný, naopak vypadal velmi slibně... silná mlha na mostě, hromadná bouračka… těšila jsem se co přijde… klidně bych brala korejskou verzi Mlhy, a pak se tam objevili ti načipovaní vraždící psi a moje brada klesla ve velkém WTF úžasu, což myslím nejhanlivěji jak to jen jde… hrozný brak! [Festival de Cannes 2023] ()