Mark a Lorna Colmovi jsou úspěšná dvojice hollywoodských scénáristů, kteří spolu žijí v manželství už šestnáct let. Seznámili se na vysoké škole a Mark Lorně nikdy nebyl nevěrný. Teď oba prožívají těžké období. Lorna se dlouho léčila z těžké deprese a zanedbávala práci i péči o jejich syna Waltera. Povinnosti tedy zůstaly na Markovi. Ten ale, protože manželku stále miluje, optimisticky věří, že se jejich soužití zase obrátí k lepšímu. Lorna teď sice už nebere léky, ale zato čím dál víc podléhá neblahému vlivu rodinného přítele Stephena, se kterým pije a kouří "trávu". Mark začne být unavený, skleslý, a tak nakonec vyhledá blízkost své vdané přítelkyně Danni... (oficiálny text distribútora)

Fiftis

Ak ste už skúsení diváci romantických snímkov ako ja, budete musieť asi uznať, že tento "film" je nedocenený a i keď pôsobí nízkorozpočtovo, u mňa prekonal doposiaľ všetky romantické filmy typu Zápisník jednej lásky s Goslingom. Na druhej strane sa priznávam, že som dosť ovplyvnený "láskou" ku Kim Dickens, ktorá tu hrala postavu Danni. V žiadnom inom filme som necítil taký sexuálny náboj ako tu, v žiadnom inom filme som sa tak netešil, keď sa znova na scéne objavila Kim ako hlavná ženská postava. Tým dvom to proste prajete. Z romantiky by si mali scenáristi brať príklad z tejto snímky, scény len tak na tráve, !!v bazéne!! či na parkovisku pred supermarketom sú dokonalé. Hlas Kim v telefóne pri nesmelom vyznaní citov je rozkošný, rovnako tak moja obľúbená scéna v reštaurácií. Myslím že tam sa už zo strany Kim ani nedá hovoriť o hraní, mal som pocit že je do herca sediaceho oproti naozaj zamilovaná, pretože neviem ako sa dá zahrať červenanie sa. Úsmev po "I just wanna be with you" je nezabudnuteľný. Sexuálna scéna je už len čerešnička na už tak skvelej snímke. ()