Herec Jim Caviezel (Umučení Krista) stojí v čele hvězdného obsazení filmu, který oslavuje život Roberta Bobbyho Jonese. Jones byl pravděpodobně jeden z nejtalentovanějších golfových hráčů v historii této hry. Překonal těžkou nemoc a vlastní prudkou povahu, aby nakonec dosáhl absolutního vrcholu, který v tomto sportu doprovází záplava vydělaných peněz. Jones ale díky tomu pochopil, že čest má větší hodnotu než peníze. BOBBY JONES je vynikající podívaná, která dokáže zaujmout kohokoliv. (oficiálny text distribútora)

Hopper

Ďalší životopisný film, ktorý sa ale bohužiaľ utápa v priemernosti, z ktorej ju nedokáže vytrhnúť ani James Caviezel. Golf mi osobne nie je až tak blízky a pojem Bobby Jones prakticky mi doteraz nič nehovoril. Osobne ma samotný príbeh až tak veľmi nezaujal a film je plný typických klišé. Takže pokiaľ neulietate na golfe, sú aj lepšie životopisné snímky. ()

Zacharias

Tenhle film má kliku že miluju golf, jinak by to bylo za dvě. Caviezel je děsnej, popravdě mi celej film lezl na nervy. Většinu filmu se tam potuluje s nablblým vyrazem a proboha co to má na hlavě. Jinak ostatní herci ujdou a dá se na to koukat. Kdo má rád golf a o Bobbym něco ví, tak si film určitě užije. ()

cab

Unylí biograficky pribeh legendy golfu Bobby Jones je i navic spatne obsazeny a neni vidno sebemensi snahy, jak hlavni postavy (stupidni sestrih a barva vlasu, ktere nesednou James Caviezel), tak i jeho verne zeny (odepisuju Claire Forlani jako herecku). Kladem filmu je par moralitek tykajicich se sportu obecne a lidi kolem nej. 45% ()

golfista

Tenhle film uzavřel trilogii mnou letos viděných životopisných filmů. Zatímco "Letec" byl o člověku o kterém jsem nikdy neslyšel, "Ray" o muzikantovi hrajícím muziku mně nepříliš blízkou, tak tohle by měla být jiná káva. Sport, který znám, miluju a kterému rozumím ..... Bohužel, pocta "největšímu golfistovi historie" je natočena suše, bez nosného příběhu, se spoustou kýčovitých záběrů a s bídnou hudbou. Takže i když mi ústřední hrdina byl nejbližší, tak úrovní na "Raye" ztrácí několik světelných let ... 50% ()

Icefist

Je to pochopitelně snímek hlavně o golfu a jednom z největších hráčů jeho historie. Bobby Jones dokázal něco nevídaného a vy budete jeho kariéru sledovat od začátků, kdy jako kluk trénoval na zahradě za domem, až k samotnému vrcholu. Ovšem je to snímek i o tom, jak se vyrovnat s nepříjemnou nemocí a výbušnou povahou. A v neposlední řadě je i o rodině a vztazích v ní. Místy bylo možná tempo pro někoho až moc pomalé, ale já osobně dávám 80 %. Oblíbená část- rozhovor O.B.Keelera na lodi ohledně sázek na Jonese ()