Krhut & Kozub

(koncert)
Hudobný
Česko, 2022, 52 min

Na společném podiu se setkávají bavič a herec Štěpán Kozub a písničkář Jiří Krhut, kteří své poetické šansony a balady prokládají humorem, který asi nejlépe vystihuje příznačné adjektivum “rázovitý”. Tento kontrast ovšem funguje skvěle, což ocenilo i publikum ve vyprodaném Fóru Karlín. (Česká televize)

ostravak30

Kdo má ty dva hodně rád zklamán asi nebude. Pro mě je zajímavé je vidět na jednom pódiu. Konečně jsem také mohl slyšet od Krhuta i jiné než rádoby zábavné jednoduché texty. Na druhé straně třeba vtipy byly hodně slabé a moc se nedivím, že zrovna pražské publikum nijak zvlášť nenadchly, soudě dle reakcí. ()

filmmovier

Krhut a Kozub jsou komediální sázkou na jistotu, oba jsou zatraceně vtipní a hlavně Kozub fakt jede bomby. Už zase, Takhle má vypadat standup! Kromě toho, ty jejich písně jsou opravdu krásné a překvapivě výborné, u jejich textů jsem se mnohokrát dojal až k slzám. Jednoduše řečeno, obě složky večera (zábavný standup X silné texty) opravdu funguje výborně! Třeba na ně někdy zajdu i naživo. ()

Brtniik

Kozuba jsem samosebou zaznamenal dříve, ale tento koncert mě naprosto dostal, jelikož předvedl i jinou svou silnou stránku. Fakt bych nevěřil, že takový extrovert dovede tak dobře zazpívat tak zajímavé texty. Barbara Kanyzová mě rovněž velmi příjemně překvapila. Rozhodně to nebyl ztracený čas před TV. ()

slunicko2

Příjemné písničky, trapné vtipy. 1)  26letý Štěpán Kozub by měl zhubnout, aby mohl odhodit pláště a kabáty a dát vyniknout své nesporné sexuální přitažlivosti. Schopen toho je. Jak sám uvádí, v patnácti letech měl přes 115 kg a v 18 jen 62 kg._____ Je vidět, že je otrkaný ze stand upů._____ 2)  47letý autor písní a hráč na kytaru, dále též na klavír a bicí Jiří Krhut se mi svým decentním vystupováním zamlouval více. Písně mi chvílemi připomínaly Nohavicu. I on občas zabrousí do žánru šansonů. Pěkné je i aranžmá písniček - kombinace kláves a kytary je neotřelá a příjemná._____ 3)  Rovněž se mi líbila i 28letá Barbara Kanyzová s pěkným hlasem._____ 4)  Vtipům s občasnými průniky do trapnosti jsem se nesmál, ale songy byly fajn. V pražském publiku stáli očividně věci znalí fanoušci a tak celé vystoupení nakonec proběhlo příjemně. ()