Kit je přivolaná k novému případu. Vyšetřuje řezníkovu novou oběť, Rheu Reynolds. Kvůli tomu, že si udělala řezné rány sama, jí zabil. Kit obviní z vraždy Christiana a zatkne ho. Seanovi je jasné, že Christian nic neudělal. Nechce však, aby se to dozvěděla veřejnost, mohla by se pošpinit firma. Budou tedy pracovat dál. Kit si vzala na výslech i Kimber. Pohádají se a Kimber jí dá facku, proto jí Kit také zatkne. Christian tvrdí, že je nevinný, ale Kit mu řekne, že má důkaz. Našli na místě činu kondom a v něm bylo jeho sperma. Christian si ale myslí, že ho tam Kit nastrčila. Ta mu ještě připomene, že když byl malý, uřezával hlavy zvířatům, ale on tvrdí, že ty zvířata už našel mrtvá, chtěl být chirurg, proto do nich řezal. Sean s Julií se za ním přijdou podívat a řeknou mu, že mu zařídili advokáta. On je poprosí, aby šli k němu do bytu, až tam bude Kit, myslí si, že bude chtít podstrčit nějaké další důkaz, aby ho zatkla. Ta Christianovi oznámí, že našla jeho pravou matku, která žije. Christianova matka, Gail, se na něj přišla podívat do vazby. Oznámí mu, že jeho otec jí znásilnil a on má pravděpodobně také agresivní sklony. Myslí si, že je řezník. Kit najde v Christianově bytě schované sedativum, kterým řezník omámil své oběti. Objednal si ho, protože si není jistý, jestli svému útoku předtím nemohl zabránit. Informace se už však dostala na veřejnost, o jeho zatčení tedy hlásí v televizi. Christian v cele usne a zdá se mu, že to byl jen sen. Pak ho ale probudí strážník, že je propuštěn. V noci mezitím totiž zabíjel pravý řezník. Když přijde do ordinace, Sean mu oznámí, že od nich odcházejí pacienti. Christian se mu však přizná, že to on do televize zavolal a doufal, že řezník bude v práci pokračovat, aby ho propustili. Sean je na Christiana naštvaný, protože obětoval nevinného člověka kvůli sobě. Pak za nimi ale přijde Liz, že má Christian v kanceláři poslední oběť řezníka. Přijde tam a na židli sedí Kit. (TV Prima)

Hrajú