silentname

"Nappily Ever After" funguje v podstate rovnako ako všetky predošlé romantické dramédie z Netflixu. Vieme presne kam to pôjde, ako to dopadne a cez aké scénky sa budeme musieť pretĺcť, no má to aj svoje prekvapivé momentky a aj celkom dobré posolstvo. Nemôžem film oceniť ako kvalitné dielo a dokonca mám pocit, že je to viac priemerná záležitosť na jedno pozretie. No je pekné, že sa nás snaží naučiť, že perfekcionizmus nie je správna cesta. A podáva to spôsobom, ktorý je podľa mňa celkom dobrý a ľudský. A ako diváci ho vieme pochopiť. Herecké výkony sú okey, hudba vo filme je celkom dobrá a reálne ku koncu nedostaneme úplne jednoznačnú odpoveď, čo je podľa mňa celkom super, no výsledne neviem ani čo o tomto filme povedať viac. Je to jednoduchá oddychovka na doobedie a úplne to stačí. Jednoduchý príbeh s jednoduchou myšlienkou. Kde sa pokúša hlavná hrdinka o to byť perfektnou, no postupne zistí, že môže byť aj šťastnejšia vo svojom vlastnom živote. Hodnotenie: B- ()

Gienah

Dá sa to pozrieť, keď film máte ako kulisu, prípadne keď potrebujete úplnu oddychovku, pretože vo vlastnom živote máte akčnosti a napätia viac než dosť. Avšak žiadne väčšie prekvapenie sa vo filme nedeje. Dej je lineárny, snaží sa o posolstvo. Po pár dňoch už ani nebudete vedieť o čom presne film bol. ()