McGregor Forever

Dokumentárny / Športový
USA, 2023, 3 h 23 min (Minutáž: 47–54 min)

Réžia:

Gotham Chopra

Conor McGregor

Vzrušující dokumentární seriál o závratné kariéře zápasníka ve smíšených bojových uměních Conora McGregora, který se proslavil brutalitou i prostořekými komentáři. (Netflix)

Djoker

Film Notorius byl z velké části pouze sestřih nejlepších okamžiků z tiskových konferencí a následných zápasů. Seriál Forever jde přeci jen více do hloubky. Conor se s diváky podělí o hromadu životních mouder a Netflix nabídne i záběry z jeho rodinných radovánek, tréninků a rehabilitací. Každá epizoda se věnuje jednomu zápasu, kterých v poslední době mnoho nebylo, takže je trošku záhadou, proč poslední díl stříhali skoro dva roky. ()

KuceraJohny

Už jsem viděl předchozí dokumentární film o Conorovi a s jistým smutkem musím říct, že ani jeden počin nenaplnil mé očekávání. Jsem poměrně velký fanda tohoto irského zápasníka a proto mě logicky zajímá i jeho život. Z nějakého důvodu, však nedokážu najít dílo, které by mě naplnilo pocity jakými bych chtěl. Rozhodně tu nehodnotím jaký je Conor McGregor člověk, veškeré sympatie jdou pryč a čistě hodnotím dílo od Netflixu. Musím říct, že to bylo o něco lepší než snímek Notorious, ale i tak mi tam chybělo jisté ponoření do jeho života. Samozřejmě bylo tu dost věcí, které mě donutili dokoukat to až do konce. Rozhodně se jedná o zákulisí po zápasech, protože jsem je sledoval v reálném čase, ale logicky jsem neviděl co se děje posléze v šatně. V tomhle to bylo super, ale samotný zápas mi rozhodně nenavodil takovou atmosféru, jako když jsem je tenkrát viděl. To může znít logicky, ale upřímně síla střihu a filmařského řemesla je schopna často ještě mnohem zveličit pocit ze sledování a tady se to nestalo. Na závěr nutno říci, že to rozhodně nebyl ztracený čas a fanouškům Conora bych to i doporučil, já byl akorát lehce zklamaný z provedení, ale o nic hrozného se nejedná. ()

ProchySBK odpad!

Naprostá srajda která plive do tváře všem bojovníkům. Uplakanek, kterej ve třiceti letech vykládá o tom jak našel smysl života, protože má děti. Kazdej bojovník jednou odejde. Někdo na vrcholu někdo dolu v zapomnění. Tenhle šašek je naprostej průměr v kleci, kde se muže stát kdykoli cokoli. V momentě kdy nemá kliku a netrefi borce na bradu tak najednou nemá co nabídnout. Ono se jinak odchází porazenej někam do gymu za kamaradama a nebo na jachtu rollsem. Nesnáším ho za to jak prodělal všechny a dokud si hral na klauna tak to byla opicarna co přitáhne lidi. Teď je to jen bambula co má vymlacenou hlavu, hafo peněz ale doufám ze brzo odtáhne s tím svim zrzavim cirkusem nekam do pryč. Brzo mu zas někdo neklepe půlky a já si otevřu plzen a bramburky. Tahni! ()

M.i.k.e

mám rád sportovní dokumenty a Netlfix je umí. Na druhou stranu ale nejsem úplně fanda MMA ani McGregora a k tomu abych si pustil tohle mě navnadila až jeho "herecká" etuda v novém Road House. No a špatné to nebylo. Nic úplně zásadního sem se sice nedozvěděl, alespoň sem ale zjistil, že Connor sice je magor, ale v reálu ne až tak veliký jak působí na tiskovkách a zápasech. Ty čtyři epizody byly tak akorát a půl palce nahoru za to že se nesnaží být jen tupým plácáním po zádech (i když žádná velká kontroverze se taky nekoná)...60% ()

AllShallFall

Tahle kapitalistická doba je úplně v prdeli. Slavnej může bejt kdejakej kokot a jestě mu natočí dokument a ještě ho nazývají legendou. Prostě židopracháč ukáže prstem a řekne: Ták už nám nebudeš kouřit čuráky, teď z tebe uděláme hvězdu. Peníze nesmrdí tak co by pro ně debil neudělal že? Si jako vážně každý myslí, že se jednoho krásného dne probudil a řekl si: Makat rukama už mě nebaví, budu slavnej. Co umím? Jo umím mlátit lidi. Hurá za kariérou. A ejhle, ono mu to vyšlo. Vau. Kdyby to všechno bylo takové, tak jsme v tý televizi na internetu úplně všichni. ()