1. časť: Alan dostane list adresovaný Charliemu ohľadom peňazí, ktoré má dostať za kšefty so znelkami. Na vyplatenie peňazí je potrebný jeho úmrtný list, lenže ten nevedia nikde nájsť, a to vedie k pochybnostiam, či je Charlie naozaj po smrti...
2. časť: Rose odhaľuje pravdu o fingovanej Charlieho smrti. Alan s Waldenom chcú ísť s týmito informáciami na políciu, pretože začnú mať strach, čo by s nimi mohol živý Charlie urobiť. Keď po príchode domov nájdu svoje kartónové podobizne, na ktorých sú znázornené terče, tak sa zľaknú ešte viac. Je teda Charlie nažive alebo je to celé len omyl? (TV Markíza)

Likan7

Je to závěr velkého a dlouhého seriálu. Hostování všech možných známých herců beru. Narážky jsou skvělý, dívání se do kamery mi nevadí, ale po příběhový stránce to byla strašná kravina. Ukončení příběhů tu téměř není, většina by si zasloužila alespoň nějaký konec a ty zbylé lepší péči. Je vidět, že už to Lorre chtěl mít za sebou. ()

waits

Zakončení mohlo být mnohem lepší, ale aspon se vytáhlo s dobrým cameo (Schwarzenegger, Stamos z Full House, Christian Slater) a se sympatickým a výrazným pomrkáváním k divákovi, že už je opravdu konec (včetně přehledu nejdůležitějších žen sitcomu a Jakem). Škoda, že na samém konci Chuck Lorre neudržel svoje ego víc pod kontrolou, a že ten opravdový Charlie ..no však víte. ()

asdfasdf

U této epizody jsem byl dost na rozpacích, jak ji mám ohodnotit. Když to shrnu: objevily se tam vlastně všechny důležité postavy ze seriálu (kromě Sheena, což je velká škoda, kdyby se tam objevil bylo by to velice super), byly tam také další známé osobnosti, které tyto díly oživily), ale oproti tomu tady bylo vidět, že už to ani tvůrci neberou tak vážně a dělají z toho prostě zakončení (viz. režisér na konci dílu, postavy se dívají přímo do kamery,...), děj tak ten je celkem zajímavý, ale pokud bych já udělal díl v tomto stylu, tak bych tímto způsobem zajistil návrat Sheena do seriálu a ještě bych natočil nějaké pokračování. Taky mě trochu mrzí, že jsme se nedozvěděli jak to dopadlo s určitými postavami a vztahy mezi nimi. Nakonec jedna celkem povedená hláška: MÁM ZA ŽENU TANEČNICI. A CO TANČÍ, POLKU? ALE, NE MÁM ZA ŽENU JAPONKU! ()

martan1

Toho zakončení je dost škoda. Ani mi tolik nevadí, že se pokoušeli z legrace trošku bourat některá pravidla, která u filmů a televize platí (dívání do kamery atd.). Spíš tu ale nedojde k jakémukoliv zakončení hlavních příběhů. Celkově to působí prostě tak, že se jednoho dne rozhodli, že na to prostě už kašlou.. ()

Zool-B odpad!

Jak skvělý byl celý seriál, tak špatná byla závěrečná dvouepizoda.. Vypadá to jako kdyby to chtěli rychle ukončit, bez špetky nápadu a nějakého vyvrcholení a vtipného/důstojného konce pro každou postavu. V porovnání se zakončením např. Big Bangu, kde byl prostě rewarding ending, byl toho strašný facepalm a shození celého seriálu. ()

• Wagner (Arnold Schwarzenegger) pronese ironicky větu: „Jasně, a já jsem guvernér Kalifornie.“ Jeho herecký představitel ve skutečnosti tuto funkci zastával. (Lucasion)
  • Rose (Melanie Lynskey) v jedné scéně zpívá píseň „Happy Together“ od skupiny The Turtles. (SONY_)