V Charlieho dome prebieha svadobná hostina. Charlie a Courtney idú do spálne na poschodí, kde objavia mŕtveho Teddyho. Rozbieha sa policajné vyšetrovanie v štýle CSI... (TV Markíza)

Grogan

Skvělá parodie na CSI, škoda, že George Eads nehrál přímo jednoho z vyšetřovatelů, pěkně by si zparodoval roli, kterou on sám hrál dlouhých 15 let. Jinak ta zrzka se zdála být jasnou parodií na postavu Catherine Willowsové, kdo měl ale být ten druhý kriminalista, tam ta stylizace snad ani nebyla. Tuna výborných hlášek a překvapivá vyřešení zápletky s Teddym a Courtney. ("To není možný. Ona lhala, chtěla mě okrást, manipulovala se mnou... Courtney, já na tebe počkám!") ()

Zodd

Hůůůůůůóóóóóóůůů! MENMEN!! Bavil jsem se u toho výtečně, jen mě mrzí, že ten roast víc funguje právě na Two and Half Men a nesehnali vyšetřovatele z některého CSI. 🐩 Snad se nebáli, že z nich potom budou diváci mít... ()

Tommassi3

"Vypni světla !! Zkusím najít nějaký sperma.." - "Ajeje !!" - "Můj bože !!" - "Je to jako obraz od Jacksona Pollocka !!" ;) Skvostná parodie na CSI, která platí za jednoznačně nejlepší epizodu celého projektu.. ()

• Když se na konci epizody ukáže, jak to ve skutečnosti bylo s Courtney (Jenny McCarthy) a Teddym (Robert Wagner), objeví se flashback na předchozí díl, kde Charlie (Charlie Sheen) volá před jejím bytem z auta Courtney. Ta to nezvedá, protože si zrovna užívá s Teddym. V oné předchozí epizodě ale pár minut poté, co Charlie dotelefonuje, nasedne k němu do auta právě Teddy. Není možné, aby byl ve stejnou chvíli na dvou místech najednou. (Guilemot)
  • Scéna, v ktorej vyšetrovatelia presvietia UV lampou Charlieho (Charlie Sheen) izbu a jeden z nich zareaguje, že to vyzerá ako maľba Jacksona Pollocka, bola parodovaná vo filme Strážcovia Galaxie (2014) hláškou: "Oh she has no idea. If I had a blacklight, this would look like a Jackson Pollock painting." (Real Tom Hardy)
  • Jackson Pollock, jehož jméno pronese jeden policista, byl americký abstraktní malíř, který své obrazy vytvářel technikou drippingu. Jednalo se o nalévání nebo nakapávání barvy na plátno položené na podlaze. (Duoscop)