Reklama

Reklama

Dva a pol chlapa - Season 1 (2003) (séria)


Žádný čichání ani balení (S01E21)

(epizóda)
  • USA No Sniffing, No Wowing

Obsahy(1)

Alan má schôdzku so svojou právničkou. Na schôdzku musí ísť aj Charlie, aby prebrali, ako sa správa pred Jakeom. Alanova právnička sa Charliemu páči, a tak ju začne baliť. Nakoniec skončia u Charlieho v posteli. Obaja sa rozhodnú, že pred Alanom nič nepovedia, pretože je to neetické. Charliemu sa to ale vymkne z rúk a Alan nakoniec príde o všetko. (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (3)

SmoldaMara 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Popis: Alan má schůzku se svojí právničkou. Na schůzku musí i Charlie, aby probrali jak se chová před Jakem. Alanova právnička se Charliemu, ale líbí a tak ji začne balit. Ona dělá, že ji to nezajímá, ale nakonec pak stejně skončí u Charlieho v posteli. Oba se rozhodnou, že před Alanem nic neřeknou, protože je to neetické. Charliemu se to ale vymkne z rukou a Alan nakonec přijde o všechno. ()

Reklama

Galéria (2)

Zaujímavosti (7)

  • Nie je celkom jasné, kedy sa Alanova finančná situácia po rozvode zmenila na katastrofálnu. Podľa záveru tejto epizódy by dohoda platiť nemala, nakoľko ju roztrhal a najal si nového právnika. Taktiež mohol svoju právničku súdiť za nedbalosť, čo bolo taktiež v ep. spomenuté. V neskorších epizódach však Alan viní zo svojich problémov Charlieho (čiže de facto dej tejto epizódy). (Real Tom Hardy)
  • Podľa výhľadu z okna je kancelária Alanovej právničky v Downtowne. (Real Tom Hardy)
  • Hoci nad týmto prepojením scenáristi nepremýšľali, je tu povedané, že Laura (Heather Locklear) je drahá právnička z Beverly Hills. V pilotnej epizóde Evelyn doniesla Alanovi zoznam tých najlepších a najdrahších právnikov z Los Angeles a je možné, že medzi nimi bola aj Laura, nakoľko Evelyn tiež býva v Beverly Hills. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama