John Clasky (Adam Sandler) je oddaný otec rodiny. Jako vyhlášený šéfkuchař dobře zajišťuje své nejbližší (Téa Leoni, Cloris Leachman) a dopřává jim luxusu včetně prázdninového domu v Malibu. V něm získává práci jako hospodyně krásná Flor (Paz Vega), která přišla do Ameriky společně se svou dcerkou přednedávnem z Mexika. Ale život v nové zemi bude složitější než si představovala... Hlavně pro její dceru! Zvlášť když se vás ujme taková zazobaná, ale trošku ztřeštěná rodinka! (oficiálny text distribútora)

Nuala

Šikovná komedie, která dokáže zaujmout, pobavit i rozplakat... Dokonalost sama to sice není, ale přesto, nebo možná právě proto, si mě tenhle film docela získal. Velkou zásluhu má na tom samozřejmě úžasná Paz Vega, kterou mám ráda už od filmu Sex a Lucia. Na zbytek osazenstva se taky docela dobře dívá, takže nezbývá než doporučit... ()

Enšpígl

Při sledování tohoto filmu jsem najednou měl pocit, jako kdyby ke mě domů přišli na návštěvu Adam Sandler, Téa Leoni a Paz Vega a začali mě vyprávět svůj příběh a já se při jejich vyprávění střídavě smál a střídavě plakal. Když svůj příběh dovyprávěli už jsem ani neplakal ani se nesmál, jen mě bylo krásně u srdce. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +herci potěší, milé postavy rovněž, příběh je originální a na romantickou komedii nevídaný, je zajímavé sledovat jako si postavy poradí s jazykovou bariérou, konec není typický americký -je třeba si zvyknout na děj a příběh samotný, něco je vtipné, ale je to zároveň i rodinné drama, to není vyloženě zápor, jen prostě nečekejte, že se budete smát od začátku do konce/// Příjemný film. Trošku delší, ale Adam Sandler vždy potěší a tentokrát si k sobě přizval netypické herce pro "sandlerovku" a vznikl z toho tak trochu jiný film. Přesto zajímavá zkušenost a nutno zdůraznit, že postavy si mě získali./// Celkem 70%/// ()

claudel

Jsem velký fanda "sandlerovek", komedií, které jsou někdy až příliš ztřeštěné, ale mají mnohdy i vážnější podtext. Tahle komedie se snad ani mezi typické sandlerovky zařadit nedá, protože je tu silně zastoupen romantický prvek s návazností na téma rodina, manželství, vztahy mezi lidmi. Rozhodně jsem se nenasmál tolik jako u Kursu sebeovládání, přesto jsem spokojen. Paz Vega je pořád stejně okouzlující jako v Sex a Lucía. ()

Aiax

Tentokrát musím vcelku výjimečně souhlasit s POMEM, konkrétně v tom co píše o podivné zásadovosti Cristininy matky a celkové zdlouhavosti. Dodal bych ještě pár výhrad jako přílišná "americká" vypjatost všech citových scén, v podstatě není okamžiku, aby někdo nebrečel nebo neměl slzy na krajíčku, nebo aby někdo někoho srdceryvně neujišťoval, jak ho má rád, jak je úžasný a jak ho miluje. Ale u mně osobně o fous převažují klady nového Brooksova filmu jako například skvělé a uvěřitelné herecké výkony (hlavně Adam Sandler, kterého si, navzdory obecně nedobré pověsti, nemůžu vynachválit), spousta oněch hřejivých momentů, inteligentní a příjemné dialogy a nádherná Paz Vega. Sečteno a podtrženo - sympatická a nevtíravá podívaná na jedno shlédnutí. ()

• V traileru zazněla písnička "Show You Love" od Jars of Clay. Na soundtracku k filmu ale není. (Pumiiix)
  • Když se na konci filmu loučí Flor (Paz Vega) s Bernice (Sarah Steele), tak se obejmou a Flor má mokrý kostým. V dalším záběru má na sobě kostým suchý. (Syna.1990)
  • Kabriolet Audi v několika záběrech nemá poznávací značku. Během jízdy na dálnici však už značku má. (Terva)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman