Mad Dogs

všetky plagáty

Londýn v budoucnosti sužuje takzvaná nemoc šílených psů a muž právě propuštěný z blázince si začíná myslet, že jde o znamení něčeho mnohem hrozivějšího. (Netflix)

Anderton

Tak tu je to jasné, tvorcovia vymysleli námet a napísali scenár po večeroch v londýnskych puboch. Kde hrali jazzoví hudobníci. Totálny underground trash, kde si nenechal ujsť príležitosť si zahrať samotného Boha, alebo jeho tunajšiu variáciu, Jonathan Pryce. No neberte to. Je to maximálne uletené, ale skôr dejom, než vizuálom, tam sa dalo zájsť omnoho ďalej. Pokiaľ chcete ale aspoň takto podporiť ultra nízkorozpočtovú kinematografiu, tak choďte do toho. ()

HorrFi

Tohle mi teda vůbec nesedlo a to si troufnu říct,že jsem v životě už celkem dost divnejch filmů viděl,možná mě to nezastihlo v dobrý náladě, tak to nebudu zatim hodnotit, aby to nebyl zbytečně odpad, ale v budoucnu tomu možná dam ještě šanci.. ()

Rooseman

Občas se i z Netflixu podaří vytáhnout gold. Nízkorozpočtová undergroudovka s nádechem Londýna krátce po přelomu tisíciletí. Mad Dogs je zvláštní, nestandardní, ošuntělý, ale vlastně zároveň strašně baví. Má myšlenku, nápad. Děj se odehrává na popředí šíření nemoci šílených psů, která v městě propukla, hlavní hrdina hraje hru sám se sebou. Měl by si vzít prášek, nebo? ()