Bývalá vojenská lekárka Jessica (Leah Gibson) sa ocitne v boji o prežitie, keď v nemocnici síce zachráni život Ryanovi (Anthony Konechny), synovi írskeho mafiána Patricka Quinna (Jon Voight), no jeho brat Sean (Jonathan Rhys Meyers) ho chce vidieť mŕtveho. Čeliac útočníkom je nútená spoľahnúť sa na svoje bojové schopnosti z minulosti, pretože neostáva už nikto, kto by zachránil situáciu, len ona. (Arsenal83)

Wacoslav1

Hlavní hrdinka má standartní trauma z toho, že při turnusu v Afghánistánu nezachránila svýho manžela. Koho se jí jako doktorce povede zachránit je syn mocného mafiánského bosse. Problém je v tom, že toho chce zlikvidovat jeho brácha a tak naběhne do nemocnice i s partičkou zabijáků. Dál už je to klasická omletá variace Die Hard s veškerým představitelným klišé. Bohužel akce je standartně rutinní a odbytá a hlavní hrdinka taky není zrovna miss sympatie. Zajímavá role se tu našla pro veterána Jona Voighta, ale ten už účinkoval v podstatně kvalitnějších produkcích, ale co už mám zrovna dobrou náladu tak ty slabý 2* dám.25% ()

Arsenal83

Jon Voight so svojím skvelým írskym prízvukom to trocha zachraňuje, pretože Leah Gibson veriť, že je super schopná bojová agentka, ktorá preľstí írsku mafiu, to dosť škrípe ako bruxista zubami v noci. Vie však veľmi veľa fakovať, takže je jasné, že je silná a múdra, no aj tak mám pocit, že ju vzali len preto, aby jej natiahli to biele tielko a potom dali samoúčelovú scénu v sprche. Film ide od desiatich nie k piatim, ale tak k dvom, no istú časť je aj pozerateľný. ()

JASON_X

Zdivočelí grázlové z irské mafie řádí jako černá ruka ve špitálu, ve kterém vztekle hledají svého postřeleného soukmenovce. K jejich smůle tam ovšem coby doktorka pracuje i bývalá specnaz mamina, která má větší koule než oni všichni dohromady (kdysi například vedla s vyznamenáním operaci Nasrat (sic) v Afghánu). Takže je snad jasný, jak to všechno skončí. A já teď marně přemýšlím, proč někomu tuhle slabomyslnost vlastně doporučit. No, možná pokud máte zvráceně rádi špatný filmy s totálně retardovanými scénáři plnými brutálních nesmyslností a napěchovanými klišoidními šablonami, mohlo by vás to možná tak nějak perverzně pobavit. Slabá druhá jen a pouze za sexy G. I. doktorku s vizáží vyžilé italské kurtizány a po zhlédnutí tuhle zhůvěřilost ihned umisťuji tam, kam po zásluze patří, tedy do koše. ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)