Anna Nicole Smith: Neznáte mě

• USA Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me

Tenhle dokument vás provede životem Anny Nicole Smith z pohledu jejích nejbližších – od největší modelingové slávy až po tragickou smrt. (Netflix)

Psycho.R

Tuhle pani jsem znal jen z doslechu. Velmi mi podle tohoto filmu připomněla Marilyn, která mi k srdci nepřirostla. Naopak doporučuju film o Pamele, na kterou jsem naopak změnil názor. Pro lidi, kteří zvolí dabing vězte, že postarší dámu dabuje snad 13 let stará slečna a je to do očí bijící, ovšem ještě větší bizar je, že právničku Annina manžela vůbec nenadabovali, takže si musíte zapnout titulky. ()

Filumena

Název přesný - Neznáte mne. Je spousta krásných děvčat ale v dnešním světě musí mít povahu žraloka a úlisnost zmije. Nahlédnutí do života Anny je zajímavé a dokazuje to že bez drog se asi svět přestane točit pro celebrity. Trapné uhánění staříků kvůli prachům máme i v našem českém rybníčku. Třeba se dožiji natočených životopisů dnešních VIP. Ovšem raději ohluchnu než znovu zaslechnout příšerný umňoukaný dabing. Rychle jsem přepnula do původního znění. Zkouknout se dalo ale odvařená z toho nejsem. (Jsem totiž na chlapy). ()

karambwa

Zajímavé. Dala jsem to jedním dechem. Samozřejmě jsem viděla již jiné filmy a dokumenty, a tento také není vůbec špatný. Bohužel skončila jak skončila, na druhou stranu chápu že chtěla jít za synem a ten stesk se nedal zvládat. Samotný dokument je natočen hezky, lidi který tam mají zpověď se zdají být upřímný a dali zase jiný pohled na věci co se dělo a proč se tak dělo. ()

SATUR.

Žena, která měla závažné mentální problémy obdobné jako mnoho jiných osob zvláště v odvětví showbyznysu, bulváru, mediích, umělecké branži. Každopadně nebyla správně uzdravována, když dopadla stejně tragicky jako napr. Petr Muk, Iveta Bartošová, Karel Svoboda, Richard Hes a mnozí další v ČR nebo ve světě. Recenze filmu bude přidána. ()

Skeksis

Ďalšia hollywoodska kurva, ktorá sa predávkovala. Robila striptérku, aby si našetrila na odchod z malomesta - aby sa stala slávnou. Slávnou prečo? Aby zase iba ukazovala kozy. Aj tak umelé, ako celý jej charakter. Jediný, koho mi bolo ľúto, bol jej syn. Na jeho mieste by som sa odpravila už dávno. Alebo ju, nech mám pokoj. ()