adamulefa

Takže k tomuto som natrafil vo veľmi neskorých nočných hodinách na nemecekej VIVE. A celkom príjemne ma to prekvapilo. Existuje iba jedna séria pozostávajúca len z 13 dielov a dávali hneď dva po sebe takže za týždeň som to mal zhltnuté. Ide tu o to, že hlavná hrdinka Erotica Jonesová s postavou a v originále aj hlasom Pamely, ktorá pracuje ako striptérka sa po práci navlieka do svojho kostýmu čím sa stáva Stripperellou a bojuje so zločinom. Proti nej stoja šialený zloduchovia na ktorých využíva svoje ženské zbrane, bojové umenie a tiež rôzne superhero gadgety. Základ je klasický ako pre iné seriály podobného rangu, čím sa ale líši je samozrejme postavou hlavnej hrdiny, nahotou, kontroverznosťou, netradičným humorom a aj faktom, že sa ani nechvíľu neberie nič super vážne. Celkom dobrá zábava podľa mňa. Občas sa vyskytnú aj takzvané WTF momenty, ktoré dokresľujú celkový výraz. Spomeniem napr. bočný príbeh so Stripperellinou kolegyňou a jej otcom... Damn ! Ak ste chlap alebo ženská čo má rada komixy a natrafíte na Stripperellu rozhodne neprepínajte a pozrite si aspoň jeden diel. Ak samozrejme nie ste puritáni... Ak by ste náhodou boli asi aj tak nebudete pozerať niečo čo sa volá Stripperella. Názov myslím si, že hovorí za všetko. ()