Moje vina

Noah musí opustit své město, přítele a přátele a přestěhovat se do honosné vily nového manžela své matky. Setká se tam se svým nevlastním bratrem, Nickem, a hned od začátku si vůbec nerozumí. Táhne je k sobě ale přitažlivost, která přeroste v zakázaný vztah. Jejich vzpurné a osudem zkoušené povahy obrátí jejich světy vzhůru nohama a bláznivě se do sebe zamilují. (Prime Video)

Lencha

Měla jsem náladu na romantiku a myslím, že jsem si vybrala dobře. Jako co si budeme... On krásný, bohatý a zlobivý chlapec, ona vlastně ještě puberťačka, spíš slušňačka, co čte ráda klasiku. Tohle prostě musí zafungovat. Pominu, že byli nevlastní sourozenci, protože až na to, že se jejich rodiče vzali, měl každý svou mámu i tátu. Takže za mě v poho. Chvilku jsem si musela zvyknout na španělštinu. Přišlo mi, že mleli hrozně rychle. Hlavní představitelé - Nicole jako Noah byla skvělá. Gabriel jako Nick... zezačátku jsem nevěděla, jestli se mi vlastně líbí nebo ne. Ale jak ubíhaly další a další minuty, líbil se mi čím dál tím víc. A za mě teda musím napsat, že ten chlapec na pohled moc hezky líbá. Má to šťávu. Zkrátka a jednoduše se mi na tento mladý pár koukalo moc hezky. Chemie bylo mezi nimi dost a já si ty jejich společné scény, doprovázené skvělou hudbou, užívala. Nelegální automobilové závody, párty - v pořádku, mládež se chtěla bavit, tak se bavila. Oba měli kostlivce ve skříni. U Nicka šlo o jeho matku, u Noah o otce. Ta krimi zápletka týkající se Noah byla zasazená do příběhu vkusně. Nic přehnaného nebo narušujícího plynulý děj filmu. A ještě poznámka... Srovnávat s After film nebudu. Podobné rysy, ale příběh je jiný. Podobně, jako jsem četla srovnání se Stmíváním. Ono by se těch srovnání našlo ve finále daleko víc. ()

B.Wilde

Film jsem si pustila hned poté, co jsem dočetla knihu a jelikož ta pro mě byla docela zklamání, tak jsem od filmu moc nečekala. Ale! Většina věcí, co mi překážela v knize, tady buď nebyla a nebo byla vyřešena mnohem lépe. Některé scény jsem si užila víc v knize a některé, které mě tam úplně nebraly, jsem si zase užila více při filmu - což je za mě ideální kombinace. Finále bylo docela dost jiné, oproti knižní verzi, ale líbilo se mi stejně tak. A byl tady i lépe udělaný náběh na pokračování. Hlavní dvojice mě první minuty moc neuchvátila, ale nakonec se mi spolu líbili a oproti čtení jsem se tady i pár momentům zasmála. Takže za mě nakonec spokojenost. Jo a velké plus za soundtrack a španělštinu, mmm. ()

v.indruchova

Toto je film pro náctileté či 20. + najivnější. Knížka byla dobrá, nic zářivýho ale nebylo to špatné. Ve filmu mám problém, že mě prostě hlavní postavy, tedy ti herci co vybrali nejsou sympatičtí. Nick byl trochu namakanej. Tenhle týpek ve filmu je hodně štíhlej, vypadá jako děťátko. Noa je zde opravdu romazlená, nafrněnná holka a to hlavně na začátku. Je to ještě větší děcko než Nick. Ona tak vypadá i se tak chová. Ten její nos nahoru. Je těžké přimknout k těmto postavám. Konec je jiný než v knížce, asi to má být víc cool. Řekal bych že i závěr je pro maldší publikum. Mě by se víc "líbil" ten závěr z knížky. Byl drsnej a  víc dospělej. Je znát že všechno museli nastrkat do kratšího času. Ve filmu se pořád něco děje a to je fajn. ()

Jirka_Šč

Nejvíc mi to připomínalo 18 let staré (a samozřejmě mnohem lepší) Devil Beside You, španělština (a závody a občasná živočišnost) zas evokovala 13 let staré 3MSC. Ty, kteří porovnávají s After, mohu pouze politovat, protože to znamená, že jejich filmový obzor není zrovna široký. Dávám slabší 4 hvězdy, protože 1) jak píšu, věci, které mi toto připomnělo, jsou už poměrně staré, 2) pokud pomineme x-krát viděný základní příběh, je to zpracované velmi dobře, 3) španělština byla osvěžující , 4) děj plyne i trochu jinak, než by člověk standardně očekával a 5) na něco jednoduchého, koukatelného jsem měl zrovna náladu. ()

Petra321

Ako to len povedať... Nebolo to dokonalé. Vlastne išlo o typické klišé typu bad boy x girl who dislike luxury. Akoby toho nebolo málo, sú ešte nevlastní súrodenci. Dievča nájde fotku kde sa jej najlepšia kamarátka bozkáva s jej priateľom, láska vznikne z ničoho, ex sa z ničoho nič objaví, aby všetko skomplikoval, ale aj napriek tomu som si túto plochú romantiku užila. Je to moje guilty pleasure a už teraz viem, že si pozriem aj druhú časť. ()