Detektiv Peter Fowler vyšetřuje záhadnou vraždu v čínské čtvrti, jejímž jediným svědkem je pes jménem Cho-Cho. Peter se nestačí divit, když zjistí, že Cho-Cho nejenže mluví, ale bojové umění ovládá lépe než Bruce Lee a jeho vtipným poznámkám se nevyrovná ani špionátor z Austin Powers. Zázračný mluvící pes se společně s Peterem pouští do dalšího pátrání, které je zavede na populární chrtí závodiště, jehož majitelem je bohatý a mocný podnikatel Hamilton Cage (John Voight). Tady náhodou narazí na zákeřné spiknutí a oba se tak ocitají v ohrožení života... (oficiálny text distribútora)

Dampfer odpad!

Film který jsem si pustil když jsem se jednou opravdu nudil a napadlo mě zariskovat. Už naprosto d****** obal a název mi jaksi napovídalo, že se ženu do bouře. Mé neblahé tušení se naplnilo a už po půlhodině po začátku, kdy jsem se mlátil do hlavy obalem s otázkou "Kdy to skončí?". Totálně zbabraný pokus o děsně COOL komedii. Herci...strašní. Děj...otřesný. Hlavní hrdina ... ********. Ani jako dětský film to podle mě nemá úspěch a jako krimi (nechápu co dělá v popisu filmu) už vůbec ne. Fuj! Tak tak dodívané. ()

MM_Ramone

Kinder movie! Vhodné jedine do skorého ranného, víkendového programu niektorej z komerčných televízií. To je ten správny čas pre takéto banálne, detské filmy. Cho-Cho je huňatý, nečistokrvný pes, ktorý myslí, chodí vzpriamene po zadných nohách, rozpráva, šoféruje auto a dokonca ovláda karate. Pomáha nepriebojnému, mladému detektívovi Petrovi Fowlerovi nájsť vraha svojho pána a tiež mu radí, ako by mal zbaliť atraktívnu, blonaďatú kolegyňu Ashley Wilkensovú. Poriadna hlúposť. V animákoch hovoriace zvery ešte ako tak znesiem, ale toto bolo na mňa už priveľa. * ()

RypavaDvojka

Tady se zase někdo vyřádil. Značně podhodnocený film. Vcelku milá nenáročná a kupodivu vzhledem k mé nenávisti k hloupým dětským filmům i zábavná podívaná. Škoda toho konce (Finální boj, ty slow motiony to zabily...) I tak milých 60% (A nebýt toho konce tak bych to viděl ještě víc. Zajímavý komentář:Megan017 ()

megan017

Scénu, kdy Jon Voight dostal na prdel od briarda, to si navždy uchovám ve své paměti, protože to se jen tak nevidí. Mě to tak hrozné nepřišlo. Už podle názvu je jasné, že to zaujme spíše mladší diváky, ale i mě se tento nenáročný, lehce zábavný rodinný filmek líbil. Atraktivní prostředí San Franciska(minimálně pár záběrů), sympatický Simon Rex s pěkně vybaveným bytem, cadilacem, které přímo miluju a novými metodami vyšetřování, které se nelíbí vedení. Cho-Cho pes s vychytanými hláškami, někdy animovaný, někdy živý, ale vždy stylový. Nevím, zda byla větší šílenost to, že pes mluví, nebo že pes ovládá karate, ale nakonec se to nějak ztratilo. Akční scény jsem nějak zvládala až do finále. Frajerka policistka, která heká při každém bojovém pohybu, nepřítele nakonec sejme manévrem, který by fungoval leda, kdyby měla v botách obrovské magnety. To jsem myslela, že mě nic horšího nečeká. Nakonec to byl finálový boj Voighta a briarda, kde gravitace udělala pápá a né, u těch pohybů vůbec není poznat, že jsou zrychlené. O kvalitách Jona Voighta nelze pochybovat, proto zahrál megalomanského, postupnější šílejcího génia a magora v jednom naprosto dokonale. I tlustý synek se povedl(jak asi vypadala jeho matka), který ač nebyl génius, tak byl dost dobrý podnikatel. Já to nehodnotím zle. Je to sympatický, nenáročný film v pěkném prostředí a celkem dobrým příběhem. Asi mám velký nadhled, nebo to prostě není tak hrozné, jak to většina zde démonizuje. Na takové 3 hvězdičky to podle mě celkem sedí, ale že jste se tu tak vyřádili, tak dám 4. ()

Zazie

Nenáročná blbina, ve které je k tradičním ingrediencím (detektiv s neobvyklými vyšetřovacími metodami, kterého nikdo nebere vážně; krásná blonďatá policistka, která ho postupně začíná chápat; ambiciózní gauner libující si ve stylovém oblečení a jeho obézní natvrdlý synáček) přimíchán alfoidní mluvící pes, ovládající karate. Pokud vypnete mozek a budete ochotni akceptovat stálou přítomnost tohoto užvaněného a podivně animovaného čtvernožce, možná se i pobavíte. ()

• Natáčelo se v kalifornském Los Angeles a v kanadském Vancouveru v Britské Kolumbii. (rafix)