Film o filmu: Terminátor 2 - 3D

(TV film)
  • USA Making of 'Terminator 2: 3-D', The
všetky plagáty

Dokument o vzniku T2-3D . V dokumentu se dozvíme prakticky vše o zajímavém a ve své době naprosto nevídaném projektu Terminátora 2 ve 3D projekci a následné potřebě vytvoření speciálního promítacího sálu pro jeho předvedení. (sator)

B!shop

Hodne zajimavej dokument o vzniku 3D Terminatora. Behem vcelku kratky doby (23 minut) se dozvime prakticky vsechno o tomhle zajimavym projektu, od pocatecniho napadu az po dokonceni salu pro promitani. Jediny co me stve je, ze tuhle show, o ktere je tenhle film o filmu, asi nikdy neuvidim. ()

corpsy

Vždy budem tvrdiť, že stačilo zdvojnásobiť rozpočet a mohli sme tu mať regulérnu trojku už pred 25 rokmi, ale aj tento 3D snímok sa dá označiť za objavovanie nových hraníc a tento dokument ukazuje, že sa mu dostávalo náležitej pozornosti, aj keď to je iba ´´púťová´´ atrakcia trvajúca štvrť hodinku. ()

gogos

Hodne zajimavy dokument o T2-3D. Je jako bonus na SE edici T2. Skoda je opravdu, ze jsem jeste nikde nevidel T2-3D cely jako film.... ()

sator

Dokument o vzniku T2-3D . V dokumentu se dozvíme prakticky všechno o zajímavém a ve své době naprosto nevídaném projektu Terminátora 2 ve 3D projekci a následné potřebě vytvoření speciálního promítacího sálu pro jeho předvedení. ()

Decker

Jen je skoda ze toho 3d Terminatora zatim nemame moznost videt. Byl by to asi veliky zazitek sledovat Terminatora na velkem IMAX platnu kompletne ve 3d. Tento dokument obsahuje jeho pripravu, nataceni a spoustu informaci okolo neho plynoucich. Cameron je ohromny perfekcionista a tato show musi byt neco neskutecneho. ()

AlexDLarge

Je to spíše pro fanoušky série Terminátor, jimž jsem. Zde se můžeme dozvědět pár zajímavých informací, ale jinak není moc o co stát. ()