Muzikál zasazený do prostředí dělnické třídy v New Yorku. Nick Murder (James Gandolfini) se rozhoduje mezi dvěma ženami – jeho dlouho trpící manželkou Kitty (Susan Sarandon) a ohnivou rusovlasou milenkou Tulou (Kate Winslet), která ví jak ho uspokojit. Teprve tehdy když Kitty přijde na manželovu nevěru, Nick pochopí rozsah bolesti, kterou způsobil své rodině. Ve filmu uslyšíte písně Bruce Springsteena, Nicka Cavea a Jamese Browna. (oficiálny text distribútora)

Goldbeater

Vyumělkovaná póza tvůrce, který si zřejmě o sobě myslel, že srší všestranným talentem a že cokoliv, na co sáhne, se promění ve zlato. Ne, fakt ne. Chvílemi jsem se až divil, že tolik áčkových tvůrců raději dvakrát nezvážilo svou zdejší účast. John Turturro příště raději už jen před kamerou, ne za kamerou. Dokoukat tuhle přehlídku „ničeho“ byl docela úkol. ()

Vitason

Oblíbenec bratrů Coenů- John Tururro usedl s jejich tichou podporou na režisérskou stoličku, aby natočil kontroverzní muzikál a povedlo se mu to jen z části. Lépe řečeno ta část ,,kontroverzní" jakž takž vyšla, protože po sexuální stránce je film docela otevřený, ale nečekejte žádné orgie. O sexu se tu spíše jen mluví. To muzikální část je horší, protože se v podstatě o žádný muzikál nejedná. Hudba byla zvolená dobrá, ale k čemu to je, když víte, že jsou to písničky někoho jiného a herec, který by jí měl v ten moment zpívat otevře pusu na jedno slovo z dvaceti? Za pochvalu rozhodně stojí herecké obsazení nadrženou Kate Winslet začínaje a nevěrným Jamesem Gandolfinim konče. Kolem a kolem je to docela zajímavý film s hezkými písničkami, skvělým hereckým ansámblem a několika vizuálními nápady, které jsou velice zajímavé, ale po celou dobu se zřejmě nezbavíte lehkého pocitu nudy a podezření, že je to celé tak trochu nedotažené. ()

petaspur

Nick si cestou domů zapomněl nějaké svoje sperma u nymfomanky Tuly. Manželka Kitty chybějící ingredienci s bystrostí rysa ihned odhalila a za pomoci tří uječených rockových dcer dostal Nick pořádně za uši. To je výchozí situace "muzikálového představení", ve kterém dal Turturro při hudebních číslech průchod svým barevně zvráceným fantaziím. ()

mat.ilda

Dobře ujetý, dojímavý, laskavý a vtipný muzikál, postavený na směsce sentimentálních songů, kousavé poezii, prachsprostém slovníku a obratech, které stojí za to si zapamatovat. Tuhle tvář Ameriky, ve které dřímá italský temperament a ryzí člověčí duch, oproštěný od přetvářky a falše, já tuze ráda, k tomu příjemná náhrada sterilně reklamních typů živočišnou bandou z předměstských kutlochů, s bonusem krásné Kate i Susan a regulérním roztomilým bláznem, Christopherem Walkenem. Nevšední snímek, který měl kvalifikaci mě uspokojit :-) ()

emma53

Když jsem do kolonky nahoře psala název filmu, tak jsem omylem napsala Romance a zklamání a to je asi podstatou toho, co jsem skutečně cítila. Moc jsem se těšila, bezva herecké obsazení, bezva písničky, ale chyběl tomu nějaký opravdu chytlavý scénář, tenhle to dle mého potopil, takže ani herci neměli de facto co zahrát. Škoda promrhaného potenciálu. Ani můj oblíbený James a Susan to nezachránili. ()

• Kate Winslet (Tuly) nosila behom celého natáčania ryšavú parochňu. (matthew.17)
  • Turturro temer oľutoval svoje rozhodnutie obsadiť Kate Winslet, keď jej prvý raz podával scenár, pretože bola príliš štíhla. Až po svojom druhom tehotenstve nabrala tie "správne krivky", ktoré boli pre postavu sexice potrebné. (matthew.17)
  • Počas posledného týždňa nakrúcania si Kate Winslet vyvrtla členok pri scéne, v ktorej v hoteli tancuje s Jamesom Gandolfinim. (U_S_O)