Jedna rozpustilá víla. Jeden velký omyl. Jedno skvělé dobrodružství. Dáte-li si pod polštář svůj první vypadlý mléčný zoubek, najdete ráno na jeho místě minci. Co se ale stane, když místo jedné mince bude hromada peněz? Pak teprve přijde to pravé dobrodružtví. (oficiálny text distribútora)

Damiel odpad!

Tohle pusťte dětem leda tak za trest! Film jede bez pevného scénáře jako auto bez řidiče. Je to skutečné panoptikum. Proti vílám a dětem jsou tady „záporáci“, kteří vypadají jako členové S.W.A.T. se síťkou na motýly. Víly zase nosí něco jako uniformy s usárnou na zádech a hadicí od vysavače, navíc Vílovicím šéfuje podivný šišlavý plyšový králík. V celém tomto zmatku pak vynikají ještě elfové v podobě snobských golfistů a obtloustlý Santa Claus, rozvalující se u televize na pohovce. Zaráží také jazyk. Film je to pro děti, ale jak ty asi budou rozumět slovům jako „refundace“, „amnézie“ nebo „chromaticko-optický jev“? ()

ESNYR odpad!

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek i přes mé důrazné upozornění že to není ten film z Dwaynem Johnsonem ) Trpěl jsem jak poraněné zvíře. Tohle je pro opravdu ty úplně nejmenší děti a ty to podle mého taky moc bavit nebude. Prcek statečně trpěla se mnou aby mi dokázala že ten film je dobrej a že se jí líbí ( nelíbil a bylo to na ní sakra vidět ) ()

StarsFan odpad!

Sakra, a to jsem si myslela, že jsem viděla už i ty největší blbosti na světě. Zoubek mě ale přesvědčil o opaku. Protože kouzelná víla v podání malé holčičky (oblečená do skutečně netradičního úboru, kterému vévodí vysavač na zádech), dvě děti ve věku 6 let (pro změnu oblečené jako dospělí milionáři), šišlající králík bez jakékoliv důležitější role (ne, že by ji někdo jiný měl) a kolem pobíhající muži z nějaké jednotky, samozřejmě inteligencí silně pod hranicí IQ 50. To se snad nemůže líbit ani dětem... ()