Matty

Relativně čerstvá série rozhovorů s lidmi, kteří na Terminátorovi buď přímo spolupracovali, nebo se jim cítí být natolik ovlivněni, že uznali za vhodné sdělit to zbytku lidstva. Z několika tématických okruhů se nicméně dovíme v podstatě vše podstatné a pokud chcete daný film detailněji studovat, materiálu zde dostanete požehnaně. ()

B!shop

Behem 60 minut se dozvime skoro vsechno o filmu od pocatecniho napadu az po promitani filmu. Bohuzel dost mi tu chybeli 2 veci. Skoro vetsina toho co se dozvime tu je formou rozhovoru, zabery z nataceni tu nenajdeme, jen par fotek. Cely dokument je prokladan fotkama a zabery z filmu. Druha vec co mi vadila je ta, ze se tu nic nedozvime o specialnich efektech. Je tu jen jak delali "future war" a pak malinko povidani o endoskeletonu. Az na tyhle dve vyhrady to je ale fajn film o filmu. ()

corpsy

Film o filme, ktorý má všetko, čo mať má. Má dobrú minutáž ( samozrejme tvrdím, že čím viac, tým lepšie ), švih a hlavne poskytuje informácie, ktoré chcete vedieť. Skvostný film, dostal skvostný making off. ()

WolfR

Víceméně souhlasím s uživatelem “B!shop“. Hodina zajímavých informací a perliček ze zákulisí, prokládána povětšinou záběry z filmu. Mohlo být více záběrů z natáčení, ale jinak podařený dokument, 4 hvězdy. ()

Decker

Pro fanousky Terminatora je to naprosta povinnost nebot se jedna o vynikajici dokument, ktery obsahuje vse na co jste se chteli zeptat. Cameron je opravdovy hracicka a kdyz toci film stava se z nej take takovy nezastavitelny Terminator nebot do filmu jde naplno a neskonci dokud je film hotovy a to se promita na jeho praci. Je to jeden z mala reziseru, ktery vi naprosto presne jak se co ma udelat a jak by to melo vypadat. Diky tomu ma tento dokument svoje kouzlo nebot Cameron ma o cem mluvit a temer divaka zavali informacemi o nataceni, o technikach a pohnutkach k natoceni te a one sceny tak a tak. ()