B!shop

No spise prumernejsi film o filmu podbarveny krasnou hudbou z filmu. O samotnem nataceni se toho moc nedozvime, jen obcas tu je nejaky moment z nataceni a prevaznou cast tvori rozhovory. A z tech se prevazne dozvime jak vsichni hrali skvele, jakej stvorily skvelej film, jak oslnily kritiky a jak se to vsem proste povedlo. Coz mi v tomhle pripade nevadilo, protoze meli pravdu. Vyssi hodnoceni nedam jen z duvodu, ze jsem se o samotnem nataceni dozvedel fakt jen minimum. ()

nunka

Bonusová statická konverzačka - rozhovory, v ktorých sa o natáčaní filmu nedozvieme o nič viac ako v ostatnom mediálnom priestore. ()

Stanley619

....................This is a story, what about we dream for, what about we hope for and what about we fight for..................... Výstižná slova Kevina Spaceyho. Není, co dodat. 82% ()

yaqwsx

Čekal jsem něco jiného; pohled do zákulisí, něco o původu filmu a podobně. Dostalo se mi spousty rozhovorů a záběrů z Oscara, které neustále opakovaly jednu věc. Ve výsledku to však díky použité hudbě a atmosféře "velkého" filmu, která se mi okamžitě vybavila to nepůsobí zase tak špatně. ()