Právě byla ukradena supertajná nukleární zbraň a francouzská tajná služba vyhlašuje nejvyšší možnou pohotovost. Je možné, že je mezi ní zrádce a že je ta krysa stále v domečku. V prvé řadě ale potřebují získat zpět raketu. Za tím účelem si najímají dva totální packaly - závisláky na počítačových hrách a ubohé atrapy Jamese Bonda - Willa a Bena. Než je vyšlou na tajnou misi, musí projít náročným výcvikem. Nikdo z nich netuší, že jsou jen návnady v promyšleném plánu, jak odvést pozornost od skutečných agentů vyslaných do akce... (oficiálny text distribútora)

Crocuta

Zase jeden film, co je tak ubohej a blbej, až je vtipnej. Možná jsem se u toho tak bavil, protože jsem to sledoval ne právě nejstřízlivější, ale nemůžu si pomoct, za některý gagy a hlášky nemůžu dát míň než za 2. "JAK JSTE POZNAL ŽE JSME ŠPIÓNI?" "MÁTE NA KOŠILÍCH LOGO ZPRAVODAJSKÝ SLUŽBY" "COŽE?!?!" "BA NE, DĚLÁM SI SRANDU..." ()

SakyLand odpad!

Filmů na téma packalů v rolích tajných agentů bylo natočeno již mnoho, ale tento je podle mě asi nejhorší. Po první půlhodině (a to mám docela výdrž) jsem se utvrdil, že od tohoto filmu již nemůžu nic očekávat. Chvílemi jsem přemýšlel, zda tu tupost Will a Ben vůbec hrají. Po filmu Taxi, jsem tedy čekal od Gérarda Pirèse daleko víc. ()

Horak

Francouzi toci spoustu filmu, protoze to stat podporuje, coz je super, pac pak muzou vzniknout i takovydle bijaky! Myslim, ze ohledne tohodle filmu tu panuje prilisna prisnost. Film je to sice trapny, trapny a hodne drahy, ale treba scena se zmlacenim servirky byla vtipna, to ze vsechno ostatni skripalo a nudilo, no komu se to nestane. Chtel bych vas vsechny chytraky videt, jak byste si poradili se samotnym Zlem! ()

Pepinec

Nula od nuly pojde, a to je navíc mnohem pravděpodobnější, že kluci prodělají než by něco získali. Naopak účastnice kalhotkové show si mě získaly do jedné. A okamžitě. Chtěl bych být štábní děvečkou pro všechno, stát u dívčí šatny, holkám rozdávat pečlivě složené kalhotky s třicetikorunovou poukázkou na následnou urologickou léčbu, a posléze jim pomáhat s náročným soukáním do těsných oblečků. Jinak se ale zříkám jakékoli sounáležitosti s tímto filmovým lejnem. ()

Danoid

Teda tady jste dobří suchaři. Jeden rádoby větší intelektuál než druhý. Chápu, že takovýto humor se nemusí líbit každýmu, ale být jako stádo... Vůbec se nedivim, že ve Francii to byl docela hit. Vždyť je to styl ujetý komedie a to hlavní na čem záleží je jestli baví. Já se bavil slušně. A nevim, proč sem nenapsali komentář ti, co jinak dali 4 nebo 5 hvězdiček. ()