Nashawn od mala miluje letadla. Když mu po jedné nehodě musí letecká společnost vyplatit odškodné 100 mil. (!) dolarů za osobní újmu na WC a ztrátu oblíbeného psíka, rozhodne se peníze investovat do vlastní letecké společnosti. Uvidíte, co všechno se může odehrát během jejího prvního letu, v letadle s bazénem, diskotékou a s kapitánem, který se láduje lysohlávkami. (berg.12)

marshall

Podprůměrná, naprosto tuctová komedie s mnoha omšelými vtipy, jako jsou ohrané záchodové scény s nepoddajným vyměšováním, které se tentokrát odehrávají na palubě letadla. Zde je chudák černoch napůl vcucnut do záchodové mísy a světě div se, jak je pro Američany typické, žene tento incident k soudu, kde vytříská celých sto miliónů dolarů. Za tento drobet přehnaný obnos si zřídí vlastní leteckou společnost, která se může chlubit přepychovým růžovým letadlem, kde dělají společnost pasažerům povolnější letušky a na své pohlaví orientovaný stevard. Nenechte se zmást, nejde o vyjímku, neboť celá posádka je poněkud extravagantní...Pilotem jest Snoop Dogg, který spořádá veškeré sušené africké hříbky svého asistenta Geymana, což se mu s množstvím jím spotřebované marihuany stane osudným. Asi jsem se zapomněl zmínit, že má jako každý správný pilot závratě a strach z výšek. Kdybych měl pokračovat ve výčtu jednotlivých postav, tak by to ani nikoho nebavilo číst a už vůbec by se na tento film nepodíval, jediné co tedy zbývá, je vyzvat všechny se zájmem o béčkové komedie, k obstarání Perfektního servisu, který třeba dostojí svému jménu... ()

Smok odpad!

Totálne dementná čierna (rozumej obsadením) "komédia" plne nasypaná fekál a huličským humorom, ktorá sa Vám bude páčiť len v prípade, že A) ste "nigga z ghetta" v Spišských Letanovciach a Rytmus je váš vzor, B) vaša centrálna nervová sústava končí predĺženou miechou C) prdenie, sranie a porovnávanie dĺžky vtákov je pre vás zábava ako stvorená na pohodový piatkový večer D) neviete si predstaviť bežné ráno bez poriadneho náťahu. ()

mysiak odpad!

No dokelu..čo som to práve videl?...totálne wtf na tento film...Snoop Dogg pimpujú ako nahúlený s lietadlom?...alebo trápne poskakujúci biely chlapec tváriaci sa ako ťažký gangster, ktorý by si zaslúžil kopanec do gulí...alebo proste zavrieť režiséra za tento film?...alebo za asi najhorší slovenský dabing čo som počul...Lil Wayne = Malý Wayne?..ako wtf?...nechápem, nechápem ()

soukyd33

Připravte se na let snů! Tak je tu opět šílená komedie o černé kultuře se vším všudy. 😄 Vlastně ani nic nehledejte, a jen se bavte. Slovo "negr" se zde objeví opravdu mnohokrát. Jsou zde ale i krásné ženy, a jedna půvabná slečna, co jí bude za pár hodin 18 let. Ale zpět ke scénáři. Tohle letadlo jste ještě neviděli. 😄 Na palubě má snad všechno, bez čeho nemůže černoch být. Piloti jsou také super. 😄 Český dabing zde jede perly! 😄 Také úvodní bezpečnostní video, stojí za to. 😄 Některé scény nejsou tak vtipné, jak by měli, ale hlavně hlášky tu vedou. 😄 Soundtrack TOP. 👍 Poznámka: Film doporučuji shlédnout s titulky forced, v místech kde se zpívá. Hvězdiček 4 ()

berg.12

Skutečně nejde o dokument jihokorejských aerolinek, ale o letadlo plné afroameričanů s adekvátním hudebním stylem a druhem humoru. Parta kamarádů si natočila jednu velkou párty s pár hláškama, alespoň takhle to na mě působilo. Něco mezi "Ali G" a "White Chicks", rozuměj, už né tak perverzní a ještě ne tak trapné. Pokud máte rádi čokoládové krásky či modelku Sofii Vergaru, tak si opravdu přijdete na své, jinak raději ruce pryč, humorného tu opravdu moc nenajdete. ()

• Snímek se umístil na 47. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)