John Sanders kdysi pracoval jako expert na ropné plošině. Odešel, když při nehodě zahynuli dva jeho kolegové a on si jejich smrt dával za vinu. Tehdy se také rozešel s manželkou, bioložkou Kelly, a odstěhoval se do zapadlého koutu Louisiany, kde si s kamarádem otevřel nepříliš výnosný rybářský podnik. Když ospalé místo rozruší zprávy o částech lidských těl, nalezených na břehu řeky, vyhledá Kelly Johna znovu. Ztratila mladické ideály a mnohem víc než ekosystém ji zajímá zisk jejího zaměstnavatele Geneho Bradleye, manažera naftařské společnosti, která na řece provádí kontroverzní zkušební vrty. Kelly a její doprovod chtějí, aby je John dopravil na plošinu v jednom ze slepých ramen řeky a současně pomohl s problémy, které se objevily. Protože John nutně potřebuje peníze na splácení dluhů, neochotně práci přijme. Zatímco se svým cajunským parťákem Emerym Brousardem doprovází průzkumníky pod hladinu, blíží se další potíže. Nelítostní zločinci Ice, Brett a Jerry, kteří tu hledají peníze z drogových kšeftů, ukryté v potopeném autě. Ani Sanders a jeho zákazníci, ani gangsteři netuší, že pod hladinou číhá další problém, krvelačný sladkovodní žralok, kterého vrty vyhnaly z loviště. Situace se vyhrotí, když se naftaři dostanou se zločinci do konfliktu a John s Kelly jsou donuceni hledat potopené auto, ležící zřejmě přímo uprostřed žralokova loviště. (TV Nova)

Šéf

Pozor spoiler: Výletní jachtu na řece přepadnou piráti hledající ztracený poklad a všechno by to bylo nejspíš špatně skončilo, kdyby byl zlé piráty býval nesežral velký bílý žralok. Půleskymák Phillips opět zasahuje, přičemž mu zdatně sekunduje snad vůbec nejhorší "herco-rapper" současnosti Coolio. Některé scény, jako například hlavní hrdina hravě porážející gumovou maketu žraloka ve stovce kraulem, mají potenciál se nesmazatelně zapsat do historie. ()

tron

„Je to ako vo Vyslobodení.“ – „Ale tu aspoň nemusíš kvičať.“ Slabé hororové béčko. Atmosféra čajová, výprava nezaujímavá, na vraždiace scény si po záverečných titulkoch nespomeniete a tak ostáva jedným z mála aspoň ako-takých plusov chlapák v parádnych žltých topánkach, Lou Diamond Phillips (ktorý sa stáva synonymom pre podpriemerné zvieracie horory, viď. Netopiere). Vyloženým záporom, ktorý divákovi znechucuje sledovanie tohto biedneho televízneho filmu, je od prvej do poslednej chvíle neznesiteľný „herec“ alias raper Coolio v trápnej variácii na tému "vynervovaný černoch z Panenských ostrovoch v žltom tričku“. ()

spofford odpad!

Při nočním přepínání televize mi poskočilo srdce nadšením - další film se žralokem! Nejsou lepší filmy než právě s těmito parybkami a to z jednoho prostého důvodu, je v nich většinou naprosto vše, co jen ve filmech může být. U tohoto konkrétního případu mě dostala myšlenka žraloka v řece a fakt, že útočil a požíral jen záporné postavy byl o něco lepší, leč naprostým vrcholem filmu není jedno ani druhé, zvítězil naprosto geniální závěr - provrtání žraloka naftařským vrtákem... No, co dodat... ()

gumli

Slabé,veľmi slabé.Filmy o žralokoch ktoré napádajú ľudí je stále viac a viac,žiaľbohu len jeden je naozaj dobrý,a sú to známe Čeluste od Spielberga.A dokonca žralok v tomto filme žil v sladkej vode,neviem či je to vôbec možné.Tvorcom tohoto filmu už nestačia asi ani šíre moria a oceány.Neuveriteľné hlúpe postavy,dej,takmer všetko.A možnože nestojí ani za tu jedničku čo som mu dal. ()

SOLOM.

Tento kousek se snažil co to jen šlo, aby diváka zaujal svým všestranným scénářem, ale jak vidno moc se mu to nepodařilo. S pánem režisérem Carnerem jsem měl vždycky problém, protože tento chlapík je prostě obyčejný packal. Už poněkolikáté pohřbil potenciál svého filmu překombinovaným dějem, do kterého se snažil vecpat něco navíc. Přitom měl několik es přímo v rukávu. To by však musel umět lépe blafovat. ()