Fullmetal Panic! - Season 1

(séria)
Japonsko, 2002, 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Jeoffrey

Opět jeden z tipů, které jsem dostal a po trefě do černého v podobě Gurren Lagannu jsem i od tohohle měl velká očekávání. Bohužel tady jsem se zklamal... Čekal jsem něco zábavného, ale dostal jsem pouze momenty, kdy jsem se jen lehce něčemu pousmál a i těch bylo velmi málo. Čekal jsem akci a je pravda, že té se zde najde docela hodně, ale takový ten pocit, že jsem opravdu napjatý jsem tady vlastně skoro vůbec nezažil. Co se romantiky týká tak ano, nějakou jsem zaregistroval, ale pocit nějakého silného jiskření, které by mě zaujalo, jsem opět nezaznamenal. Navíc jsem si ani po jedenácti dílech nenašel cestičku k hlavním hrdinům i když bylo patrné, že se pomalu vyvíjí a mění, ovšem ani tohle mě nějak nechytlo a z vedlejších postav mě také nikdo neoslovil. Když k tomu přidám i mecha řežby, které mi ale na rozdíl od výše zmíněného Gurren Lagannu nepřišli nijak strhující, tak zkrátka celkový dojem u mě je prostě podprůměr. Takže drop přesně v polovině (a to jsem to rozkoukával nadvakrát) a 4/10. ()