Ocitáme se v budoucnosti na planetě Zemi, asi dvacet let po jedné z živelných katastrof, kdy mořská voda zaplavila zhruba 95% procent zemského povrchu. Tokio je zničeno a jediné, co z něj lze nad vodní hladinou ještě vidět, je špice Tokijské věže. Pod hladinou proplouvají výzkumné ponorky, které hledají vzácné předměty a informace z minulosti a samozřejmě zde funguje i konkurenční boj. Mezi nimi se pohybuje také Aika, mladá žena ovládající zbraně i bojové schopnosti, která pracuje pod záštitou kanceláře, nechávající se najmout na různé zakázky. Nový úkol slibuje opravdu tučný výdělek, ale s množstvím peněz notně musí narůstat i míra nebezpečí, a tak hned při prvním jednání se zákazníkem dojde k varovnému konfliktu. I přesto Aika práci přijímá a spolu se svou, i když momentálně nevítanou, parťačkou se vydává do akce. Jejím cílem je najít Lagu - zdroj ničivé energie, ale i variantu, jak detoxikovat Zemi a opět stvořit ten starý svět. Jenže Lagu získala pro sebe nebezpečná organizace, jejíž vůdce je přesvědčen o tom, že pro opětovné stvoření světa lze udělat jen jednu jedinou věc, a to vyhladit celé lidstvo, které vnímá jako virus. (EMIA)

Hitman_47

Po katastrofickém zemětřesení skončilo Tokyo a většina povrchu Země pod oceanem. Aike je tzv. "salvager" - hledá různé pozůstatky "dřívějšího světa", které skončily pod vodou. Když se Aika nechá naverbovat na misi, kde hlavním cílem je získat Lagu (velmi silný zdroj energie), zjistí, že v hledání není tak úplně sama...a že každý má s Lagu odlišné úmysly. Ale co si budem nalhávat, tohle anime není ani tak moc o ději, ale spíš o frekvenci bílých kalhotek za záběr. Nicméně se jedná o dobrou komedii s "trochou" té akce. Nebýt toho, že bílé kalhotky se tam objevují až nebezpečně často (a postupem času působí jako naprosto zbytečný element), tak bych dal pěťo. ()

Jeoffrey

Sakra, to je nostalgie! Každopádně i po těch letech od doby co jsem tohle anime viděl se mi vybaví jedno slovo - kalhotky. Kdysi jsem zahlídl pár dílů Aiky na německé stanici VOX, kde je dávali po desáté hodině v rámci seznámení se s japonskou kulturou a jejich "fetiši". Kromě "pantsu Aiky" tam tehdy pustili i první hentai, který jsem kdy viděl, který se jmenoval myslím Orchid Emblem, nebo tak nějak a vím že se mi v mém adolescentním období obojí hodně líbilo (mělo to dobrý příběh !!!)... Když jsem si Aiku pustil dnes, tak musím ocenit, že je to docela příjemná akční podívaná se sympatickými charaktery, které bych minimálně ten průměr i dnes dal, ale za tu nostalgii ještě jednu přihodím. 7/10 ()

Vavča

Kalhotkový "úchyláci" nástup, pozor, pohov. Tak tato série běžela na několika německých tv stanicích koncem devadesátých let. Je to neskutečně jednoduchoučký seriál, ovšem výborně jeho jednoptlivé ingredience fungují, ecchi, vtípky, akce, zlí zloduši, Tokyo pod vodou. a velmi vyvedený jazzrockový soundtrack s kapkou popu, jeho openingy jsem si zamiloval. Příznivci pokleslé, nicméně stylové a kvalitní zábavy jste tu správně. Já jen dodám, že vyšlo nedávno třídílné nové ova kde je Aika zamlada, také to stojí za to, není tam tolik kalhotek a nahoty, ale nasmějete se, i ty omake k tomu jsou super. A hlavně mějte na paměti heslo Girls Gone Wild! ()

Marius

Svet je opäť raz v ohrození psychopatickým vizionárom. Opäť raz bola ukradnutá neporaziteľná tajomná technológia a musí nastúpiť Hrdina aby zloducha porazil. I tentokrát je hrdinka výsledkom nevydareného vojenského experimentu. ALE...cieľom zloducha je tentokrát opäť zaľudniť planétu, ovšem svojim potomstvom splodeným s asi miliónom nádherných anime rošteniek oddane slúžiacich na jeho vojnovej lodi a Aikin bojový oblek je ehm, taktne povedané sporý. Aika je pantsu ecchi, je to ale podľa mňa jedno z najzaujímavejších ecchi, pretože sa tu do erotických situácií nedostávajú nevinné stredoškoláčky ale povačšine slušne vyvinuté dvadsiatky, nepadá sa tu na prsia ale skôr do rozkrokov ;-) a hlavne žiadna z účinkujúcich sa v zápale divokých bitiek za svoje pantyshoty nehanbí, nečervená a nejačí. Seriál je staršieho dáta takže je prostý dnešných zažitých (a prežitých) ecchi klišé. Súc si vedomý svojho žánroveho zaradenia a svojej béčkovosti sa nesnaží o žiaden veľký príbeh, celá kompozícia scén je podriadená len a len a len belostným nohavičkám. Je však potrebné si uvedomiť, že je neuveriteľne zábavné pozerať sa na to, ako sa musel režisér vytrápiť s tým, aby dievčatá pri boji padali do tej „správnej“ polohy vždy inak, resp. ako zariadiť aby uhol záberu umožňoval i v tých najnevinnejších situáciách pohľad na pantsu no rakuen. Po súčasných ecchi nedorobkoch (To-Rabu-Ru, resp. They are my noble Masters) je pre mňa táto ecchárna veľmi milým prekvapením a preto dávam plným právom recesistických 10/10 ()