Tarzan

Akčný / Dobrodružný / Mysteriózny / Romantický
Kanada / USA, 2003, 8x60 min

Príbeh o legendárnom Tarzanovi presunutý do džungle moderného New Yorku.  Život tvrdohlavej a neústupnej detektívky newyorského policajného zboru sa od základov zmení, keď pri jednej akcii medzi mrakodrapmi zazrie mocného a bojovného Tarzana, alias Johna Claytona. Tarzanov bohatý strýko Richard Clayton, riaditeľ veľkej obchodnej spoločnosti, sa za každú cenu snaží pretvoriť Tarzana na vlastný obraz a urobiť z neho svojho poslušného civilizovaného synovca. Jane však čoraz viac priťahuje vzrušujúca, no nevinná a čestná povaha hlavného hrdinu. Musí sa rozhodnúť medzi tým, či si vyberie hrubú silu alebo vyumelkovaného obyvateľa mesta. Z tejto voľby sa stáva výber medzi rozumom a srdcom. (Incantator)

NinadeL

Debutující model v hlavní roli seriálu? To nemohlo dopadnout dobře. Aneb 7 dílů z městského prostředí ozvláštněných přítomností Lucy Lawless a Mitche Pileggiho, kteří krátce před tím měli zkušenost z dohasínajících Akt X. Pouze jediný díl se dostal do přírody a zanechal za sebou všechny jistoty, tedy Lucy a Mitche. ()

Eilean Donan

Stojte pri mne všetci svätí, ale... ja som urieknutá, pod vplyvom voo-doo či čo :) Teraz vážne, seriál má vážne trhliny - potrebuje zaplátať (a tých záplat by bolo!), ´trošičku´ predvídateľné dialógy (čo už), ale čo je podstatnejšie má parkouristu - celkom k svetu mladík, mladú, odťažitú, no úlohy dobre sa zhostiacu Sarah, zlého uja zo Stargate (juj!) a pôvodne znenie, pri ktorom si zdokonaľujem jazyk. Suma sumárum - naozaj som asi pod vplyvom. Škoda, že tejto mini drogy nebude viac. ()

27p16and41p6

Na to, že to je Tarzan, to není úplný průšvih. Jane je ovšem děsně odměřená, až je to divné. Navíc příběhy za každou cenu zasazené do moderního města se stávají spíš dnešním trendem, který ne zrovna moc dobře vychází. Nápad s tím, že Tarzanovy pohyby budou vypadat jako free-running, mně nijak nevadil. Dialogy bych označila za průměrné a kauzalitu za šílenou, co tam se stalo věcí, které prošly bez povšimnutí společnosti, je taky trochu moc. Pokud mám pochválit herce, tak budu chválit jenom Fimmela. Ten se na své tehdy malé zkušenosti snažil z této pitomé role vytřískat co nejvíc. I romantiku hrál romanticky, divím se mu, že tak to tak dlouho vydržel, když naproti němu stála tak duchem nepřítomná a suchopárná herečka :/ . ()

PhoenixTears odpad!

Nehorázně zpitvořený a zmršený Tarzan. Úplně se vzdálil od původní myšlenky a s originálním Tarzanem, nemá nic, ale vůbec nic společného. Edgar Rice Burroughs se musí obracet v hrobě. ()