Podomní obchodník Duke Jarret (Jeff Altman) zaklepal na špatné dveře. Byl křivě obviněn svůdnou guvernérovou manželkou a odsouzen do vězení. Nemusí však mít strach. S bláznivými trestanci z káznice Johna Dillingera se bude moci vydovádět až až. (Warner Home Video CZ)

Chajimwitz

Americké filmy s osmdesátek vždycky šli až na pár výjimek mimo mě. K tomuhle jsem se dostal náhodou, když jsem viděl ukázku na Youtube, která pobavila. Nakonec jsem si film pod původním názvem Doin´Time obstaral. Ačkoliv je film plný docela primitivního humoru, byl jsem spokojen, je to skvělá oddychovka. A Muhammad Ali se tam zjeví jen na pár vteřin ve snu hlavního hrdiny. ()

J.Connor

Odseďte si trest k usmání!, hlásí obal VHS od Warner home video. Klasická prdlá komedie z 80. let parodující některé slavné filmy z vězení (např. Frajer Luke). Nemá to přepálenou stopáž a pár scén je fakt docela úsměvných, klasický produkt své doby, který sice není nijak hrozný, ale také schází jakýkoliv důvod jej doporučit. Myslím, že Frank Drebin nicméně těch dobrých vězeňských vtipů za 10 minut ve střele 33a 1/3 stihl víc. Muhammad Ali má samozřejmě jen cameo ve snové sekvenci hlavního hrdiny. ()